reklama | kup tutaj »

Treningi dla bokserów i cheerleaderek w Oslo!

Powrót
Treningi dla bokserów i cheerleaderek w Oslo!


Uwaga fani boksu i przyszłe cheerleaderki! Powstaje nowa inicjatywa sportowa w Oslo. Wszyscy miłośnicy aktywności fizycznej i dobrej zabawy są mile widziani na treningach dla fanów boksu i zajęciach dla cheerleaderek. Spotkanie organizacyjne już na początku marca!

Zapraszamy na treningi bokserskie wszystkich zainteresowanych poprawą sprawności fizycznej i tych, którzy chcą poświęcić czas na dbanie o swoje zdrowie i rozwijanie nowego hobby. Zajęcia z boksu są przeznaczone dla wszystkich bez względu na płeć, wiek i poziom zaawansowania.

Boks to forma aktywności fizycznej i umysłowej, która kształtuje wszystkie cechy motoryczne i poprawia sprawność fizyczną: wytrzymałość, szybkość, zręczność. Sport wzmacnia psychikę, a także zdolność koncentracji. Dzięki treningowi bokserskiemu można znacznie poprawić kondycję, sylwetkę i ogólne samopoczucie.

Gdzie mogę się zapisać?

Spotkanie organizacyjne, na którym ustalone zostaną dni treningowe oraz inne kwestie związane z rozpoczęciem zajęć odbędzie się w sobotę 5.03.2016 o godz. 16.00 w sali Jumping Frog Oslo. Opłata miesięczna wynosi 200 NOK. Zapisy oraz informacje pod adresem mailowym: badrhari1992@wp.pl

Zostań cheerleaderką!

Jeśli taniec sprawia Ci przyjemność, uwielbiasz występować przed publicznością i masz pozytywne nastawienie do życia,  przyjdź na casting i dołącz do drużyny cheerleaderek!

Warunki, jakie muszą spełniać kandydatki na cheerleaderkę to: miła aparycja, muzykalność i minimalne doświadczenie taneczne. Organizatorzy zwracają uwagę, że taniec musi sprawiać Ci przyjemność i musi być dla Ciebie ważny. Jeśli uwielbiasz tańczyć i chcesz to robić, nie jest istotne, jaki rodzaj tańca uprawiasz. Ważne, abyś miała chęci i czas.

Wyobraź sobie uderzającą adrenalinę, gdy wychodzi się na parkiet, a hala sportowa wypelniona jest po brzegi publicznością! Jesteś ciekawa, co się wtedy czuje? Koniecznie wyślij swoje zgłoszenie. Każda dziewczyna ma szansę współtworzenia drużyny! Skontaktuj się z Kasią
: jumpingzumba@gmail.com

Wszystkie treningi dla cheerleaderek są darmowe!


Gość
Wyślij


Kategoria

Imprezy sportowe

Data

2016-03-05

Czas

16:00

Cena wstępu

wstęp wolny

Lokalizacja

Siedziba \"Jumping Frog\" Oslo

Oslo
Hjalmar Brantings vei 8 Oslo

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok