Tough Viking 2018 - najtrudniejszy bieg w Skandynawii

Powrót
Tough Viking 2018 - najtrudniejszy bieg w Skandynawii

Sprawdź siłę swoich mięśni oraz woli w najcięższym biegu z przeszkodami w Skandynawii.


Tough Viking to cykliczna impreza morderczych wyścigów z przeszkodami. Na uczestników czeka do przebiegnięcia dystans od 8 do nawet 15 kilometrów. Na swojej drodze, uczestnicy napotkają od 20 do 30 przeszkód terenowych. Przeszkody zostały zaprojektowane przez specjalistów oddziałów marines. Uczestnicy będą musieli skakać przez płomienie, zjeżdżać po lodzie, przebiec przez przewody o napięciu 10 000 volt, czołgać się pod drutem kolczastym, pływać w lodowatej wodzie, a nawet przedrzeć się przez obronę amerykańskiej drużyny futbolowej.

Wyścig przeznaczony jest wyłącznie dla osób o dużej sprawności fizycznej. Tough Viking stanowi ogromne wyzwanie i pozwala sprawdzić swoje siły. Swój udział należy zgłosić na stronie wydarzenia. Obowiązuje odpowiedni ubiór. Startować można indywidualnie oraz drużynowo. Dla osób, które chcą sprawdzić się do granic swoich możliwości jest możliwość zapisania się do grupy Elite. Oznacza to bieg bez pomocy innych zawodników oraz konieczność zaliczenia każdej przeszkody, a także umożliwia rywalizację o mistrzostwo Tough Viking.

zdjęcia: wikimedia.org - AleWi - Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication / wikimedia.org - AleWi - Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication / flickr.com - Danne Qvarfordt - CC BY-SA 2.0
film: youtube.com / Tough Viking

Gość
Wyślij


Kategoria

Imprezy sportowe

Data

2018-06-02

Czas

08:00

Cena wstępu

795 NOK

Lokalizacja

Tryvann

Oslo
Tryvannsveien 64

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok