reklama | kup tutaj »

POLSKE FILMDAGER 2017

Powrót
POLSKE FILMDAGER 2017

17 września oraz w dniach 14-22 października odbędzie się IV edycja Polskich Dni Filmowych w Norwegii. 

17 września, w ramach otwarcia festiwalu Polske filmdager, w klubie Cosmopolite Scene w Oslo będzie miała miejsce projekcja kultowego filmu Andrzeja Wajdy Niewinni czarodzieje połączona z koncertem jazzowym zespołu Macieja Obary.

Ogniwo łączące obydwa spotkania stanowią kompozycje Krzysztofa Komedy. 

W październiku natomiast Polskie Dni Filmowe przeniosą się do Fredrikstad. Oprócz seansów oraz panelu dyskusyjnego we Fredrikstad kino podczas tegorocznych spotkań odbędzie się seria ciekawych warsztatów, działania artystyczne w przestrzeni publicznej, koncert.

>>>Szczegóły TUTAJ .

14 października nastąpi oficjalna inauguracja tegorocznej edycji Polske filmdager we Fredrikstad połączona m.in. z wernisażem wystawy prac Jagody Horajskiej i miejskim spacerem-happeningiem.

Od 21 października we Fredrikstad kino odbędą się pokazy, m.in. nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem filmu Pokot oraz animacji (nie tylko dla dzieci).

Dodatkowo w programie rozmowa z twórcami koprodukcji norwesko-polsko-litewskiej Człowiek, który znał 75 języków, a także warsztaty familijne.

Czwartą edycję Polske filmdager zakończy wieczorny seans filmu muzycznego – Przypadkowa gwiazda rocka Igora Devolda.


Ceny biletów:

Wstęp na Polske filmdager w Oslo (17 września): 100-150 NOK 
- Bilety na pokaz filmowy połączony z koncertem kwartetu Macieja Obary dostępny pod linkami z wydarzenia na FB oraz na stronie klubu Cosmopolite .
- Polske filmdager we Fredrikstad (14-22 paźdzeirnika): darmowe.
- Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest uprzednia rezerwacja biletów na poszczególne pokazy filmowe wyłącznie za pośrednictwem Facebooka . Rezerwacje ruszają 4 października.Więcej informacji o festiwalu i terminarz wydarzeń dostępne na stronie wydarzenia oraz Facebooku.

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


tutujazz

03-09-2017 21:32

Dzień dobry, plakt i afisz ze szczegółowym programem (załączony również do tego artykułu) to całość, i nie ma tam błędu. W afiszu, jak i na stronach Cosmopolite Scene (współorganizatora), że event (pokaz filmi i koncert) w Oslo dn. 17.09 jest płatny i że jest to jedyny wyjątek. Na wszystkie inne wydarzenia festiwalowe wstęp jest gratis. Serdecznie zapraszamy! Polske filmdager

Kategoria

Wydarzenia kulturalne

Data

2017-09-17 2017-10-22

Cena wstępu

17 września: 100-150 NOK // 14-22 października: za darmo

Lokalizacja

Cosmopolite Scene // Fredrikstad kino

Oslo // Fredrikstad
Vogts gate 64, 0477 Oslo // Nygaardsgata 16, 1606 Fredrikstad

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok