Polonia kibicuje naszym piłkarzom!

Powrót
Polonia kibicuje naszym piłkarzom!

Udowodnijmy całemu światu, że polscy kibice są najlepsi!


Piłkarskie emocje sięgną zenitu podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Nasze Orły pod dowództwem trenera Adama Nawałki po znakomitym występie na Euro 2016 niestety nie zabłysnęły na Mundialu.  

Mundial w Rosji to pierwszy występ naszej reprezentacji w mistrzostwach świata od czasu mistrzostw w Niemczech w 2006 roku. Nasza reprezentacja z przegrała oba spotkania w fazie grupowej, a mecz z Japonią będzie tzw. meczem o honor. Nie zawiedźmy naszej reprezentacji i kibicujmy im w ich ostatnim spotkaniu na mundialu. 

Machajmy szalikami i flagami, nośmy z dumą polskie barwy narodowe i dopingujmy naszych piłkarzy tak głośno, by usłyszeli nasze wsparcie w odległej Rosji! 

Pokażcie nam, w jaki sposób kibicujecie Biało-Czerwonym, wysyłając swoje zdjęcia oraz filmiki na adres kibice@mojanorwegia.pl!

Na naszym portalu chcemy pochwalić się polskimi kibicami i ich sposobami na świętowanie występów narodowej kadry. Sprawmy razem, by ten Mundial był wyjątkowy, niech nasz doping uskrzydli zawodników na murawie.
Wysyłając nam zdjęcia lub umieszczając je w komentarzach, wyrażają Państwo zgodę na ich udostępnianie na naszej stronie, oraz wykorzystanie przez nasz portal.

Taka atmosfera panowała w strefie kibica podczas Euro 2016. Postarajmy się, by tym razem było dwa razy głośniej!

zdjęcie i film: MN

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
janusz janusz
janusz janusz 19-06-2018 13:16

Fredrikstad flaga Polski

3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
karol wera
karol wera 12-06-2018 20:53

ja nie musze ufdowadniac jestem Polakiem i bede kibicowal tylko Polsce

2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
karol wera
karol wera 12-06-2018 20:48

zawsze bede kibicowal Polsce bo z sercem staje

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas