Oslo kulturnatt 2019 - Noc kultury w Oslo

Powrót
Oslo kulturnatt 2019 - Noc kultury w Oslo

Oslo ponownie stanie się światową stolicą kultury

Oslo kulturnatt to coroczna impreza promująca kulturę w Oslo. Tego dnia odbędzie się szeroki przekrój wydarzeń kulturalnych odbywających się w całym mieście.

Odbędą się liczne koncerty, wykłady, kursy, wystawy, wycieczki, a także pokazy taneczne. Uczestnicy Oslo kulturnatt, będą mogli m.in. obejrzeć sztukę wideo, instalacje świetlne, a także performance taneczny. Oprócz zabawy na koncertach, dla miłośników tanecznych rytmów znajdą się m.in. warsztaty tańca rodem z Bollywood.

Organizatorzy zaplanowali ponad 250 różnych atrakcji, które odbędą się w ok. 200 różnych obiektów w Oslo. Pełna lista atrakcji dostępna jest na STRONIE wydarzenia. Istnieje także możliwość przygotowania własnego własnego SZLAKU ATRAKCJI i podzielenie się nim ze znajomymi za pomocą portalii społecznościowych.

Poza atrakcjami kulturalnymi, miasto otworzy dla zwiedzających kilka swoich budynków. Uczestnicy będą mogli m.in. zajrzeć do norweskiego parlamentu, a mauzoleum Emanuela Vigelandsa zorganizuje specjalne nocne zwiedzanie. Będzie także okazja, by wejść na jedną z wież ratuszu w Oslo

zdjęcie: fotolia - royalty free

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Wydarzenia kulturalne

Data

2019-09-13

Cena wstępu

Darmowe

Lokalizacja

Oslo

Oslo
Oslo

Zainteresowani


Bliżej nas