Ocalały z zamachu Breivika przyjedzie do Polski

Powrót
Ocalały z zamachu Breivika przyjedzie do Polski

9 listopada na wrocławskim Uniwersytecie SWPS odbędzie się III edycja cyklu wykładów Zawartości. Temat nadchodzącej edycji stanowią emocje grono ekspertów pomoże słuchaczom spojrzeć na strach, smutek, wstyd, nienawiść, szczęście, miłość i obojętność z różnych perspektyw.

Strach weźmie na warsztat wyjątkowy gość. Viljar Hanssen, ocalały z ataku terrorystycznego na wyspie Utøya z 2011 roku, przyjedzie z Norwegii do Wrocławia, żeby opowiedzieć swoją historię. Uczestnicy konferencji dowiedzą się od niego, jak strach wpływa na człowieka, napędza do działania i jaki wpływ może mieć na budowanie wspólnoty.
Hanssen wygłosi wykład po angielsku. Jego panel rozpocznie się ok. godz. 22:15. Więcej informacji i dokładny harmonogram wykładów na stronie organizatora. Obowiązuje rejestracja.


zdjęcia i tekst: Zawartości 3.0/ materiały prasowe
ostanie zdjęcie: flickr.com/ fot. Troms Arbeiderparti/ CC by 2.0

CC BY 2.0

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Sikieratek
Sikieratek 07-11-2018 22:52

Breivik byłby bohaterem gdyby meczet w Oslo wysadził podczas modłów. No ale jak to norek bezmózg zasadził się na swoich...podczas obrad. Pomógł w zasadzie tym na których sam był wściekły. Typowy norweski rozumek. "Polacy zabierają nam pracę" to idź do tej pracy... nie za te pieniądze niech Polak idzie

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
J M
J M 07-11-2018 18:47

szkoda ze Brevik mial taka niska skutecznosc w tepieniu czerwonej zarazy i ze nie wybral sie na oboz Antifa lowcow HIVa

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas