Norwegian IT Night w Sopocie

Powrót
Norwegian IT Night w Sopocie

Podczas konferencji Norwegian IT Night, skandynawskie firmy IT przybliżą ich model pracy oraz poprowadzą blok technicznych prezentacji.


Norwegian IT Night 3City to konferencja poświęciona skandynawskim firmą z działu IT. Dzięki niej, specjaliści mogą zapoznać się z warunkami i ofertami pracy w norweskich firmach. Podczas targów będzie możliwość spotkania z przedstawicielami różnych firm i uzyskania informacji o warunkach i sposobie pracy z pierwszej ręki.

Jest to druga edycja targów. Poprzednią uczestnicy ocenili bardzo pozytywnie. Wśród firm, które zaprezentują się są:

-> 24estore
-> Axbit
-> Banqsoft
-> DNV GL
-> Infotjenester
-> Nordea
-> Powel
-> Riks TV
-> Schibsted Tech Polska
-> SocialCee
-> SPN Tech

Wśród pracowników poszukiwanych przez te firmy znajdują się programiści, specjaliści Business Intelligence, projektanci UX oraz administratorzy baz danych.

Blok technicznych prezentacji poprzedzi wystąpienie kanadyjczyka Juliena S. Bourelle'a - autora książki The Social Guidebook to Norway, który w przystępny sposób przybliży uczestnikom różnice kulturowe, na jakie mogą natrafić pracownicy firm skandynawskich.

Każda z firm biorących udział w targach ma przygotowowaną prezentację podczas bloku technicznego. Możliwe także będzie zostawienie swojego CV.

Na uczestników czekają darmowe przekąski i napoje oraz piwo. Organizatorzy przewidują 500 osób na targach. Udział jest darmowy po uprzedniej rejestracji na stronie .

Gość
Wyślij

Kategoria

Targi

Data

2017-10-04

Czas

17:30

Cena wstępu

Darmowa - konieczna wcześniejsza rejestracja

Lokalizacja

Sheraton Sopot

Sopot
Sheraton Sopot

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok