NORcamp 2018

Powrót
NORcamp 2018

Poznaj branżę polsko-norweską.


To już druga edycja wykładów NORcamp, skupiających przedstawicieli firm skandynawskich mających oddziały w Trójmieście, studentów j. norweskiego oraz innych osób związanych z szeroko rozumianą branżą polsko-norweską.

Osoby prowadzące wykłady opowiedzą o tym, co czyni z Trójmiasta najlepsze miejsce w Polsce dla firm skandynawskich. Dowiesz się, jak wykorzystać znajomość języka norweskiego w praktyce oraz jakie inne umiejętności przydadzą się na rynku pracy. 

Ponadto dowiesz się, jak Norwegom żyje się w Trójmieście, a także, jak Polakom żyje się w Norwegii.

Udział w wykładach to okazja do nawiązania nowych kontaktów, podzielenia się doświadczeniem, a także poznania innych firm i osób zaangażowanych we współpracę polsko-norweską.

Wykłady z pewnością zaciekawią osoby prowadzące firmy współpracujące z Norwegią, a także studentów skandynawistyki i osoby uczące się języka norweskiego, które wiążą swoją przyszłość z firmami mającymi kontakt z Norwegią.

Wyklady poprowadzą:

Piotr Prądzyński - Kundebehandler, MultiNOR, wystąpi z tematem "Emigrant, którego wychowały fiordy- po 11 latach wybrał Polskę"

Ewa Danela Burdon - prezes Norwesko Polskiej Izby Gospodarczej

Vilde Valldal Johannessen - norweska tancerka, choreografka, instruktorka taneczna, fitness, trener personalny mieszkająca na stałe w Polsce, wystąpi z tematem "Norweżka w Polsce. Wbrew rozsądkowi i ekonomii przeprowadziłam się do Polski"

Filip Szczucki - Schibsted Tech Polska, Gdańsk Site Manager​

Joanna Irzabek - dziennikarka, wykładowca, autorka zbioru reportaży o rozwoju gospodarczym Indii, wystąpi z tematem "Nie chcesz emigrować? Do czego może przydać się znajomość norweskiego w Polsce".


Swój udział w wydarzeniu można zarejestrować tutaj .

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Wykłady

Data

2018-02-28

Czas

18:00

Cena wstępu

Darmowe (wymagana uprzednia rejestracja na stronie wydarzenia)

Lokalizacja

Best Western Plus Arkon Park Hotel

Gdańsk
Śląska 10

Bliżej nas