Love Dance Help kolejny raz organizuje charytatywny turniej piłki nożnej

Powrót
Love Dance Help kolejny raz organizuje charytatywny turniej piłki nożnej

Weź udział w piłkarskim turnieju i wesprzyj dzieci z domu dziecka

24-25 kwietnia 2019 roku Love Dance Help z Oslo przy wsparciu piłkarzy ŁKS oraz Widzewa zorganizowała akcję #SzlachetnaMisja - wręczenie paczek ze sprzętem piłkarskim dla dzieci z domów dziecka w województwie łódzkim. To wszystko było możliwe jednak dzięki piłkarzom z Oslo i okolic oraz wolontariuszom, dzięki którym zebrano 48 000 koron - z tych pieniędzy zakupiono sprzęt sportowy dla prawie 100 dzieci.

W ramach akcji paczki otrzymały dzieci z domów dziecka w Bełchatowie, Wojsławicach, Piotrkowie oraz Łodzi. W zeszłym roku 72 komplety strojów sportowych trafiły do dzieci z domów dziecka w województwie dolnośląskim.

szlachetna misja

Projekt charytatywnych turniejów piłkarskich organizowany jest dzięki koordynatorowi sportowemu i pomysłodawcy akcji, Michałowi Przybylskiemu, który o ostatniej akcji charytatywnej Love Dance Help powiedział:

„To już nasza trzecia edycja Szlachetnej Misji i jednocześnie największa. Tym razem udało nam się z naszymi paczkami dotrzeć do 6 placówek. Trzy z nich znajdowały się w Łodzi oraz po jednej w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie oraz w Wojsławicach. To właśnie w ostatniej placówce mieliśmy przyjemność poznać Marcina, który jako pierwszy zawodnik LDH trafił do reprezentacji Polski domów dziecka na turniej mistrzostw świata i zagra z orzełkiem na piersi! To ogromna przyjemność pomagać najmłodszym stawiać pierwsze korki i widzieć ich uśmiechy. Bardzo cieszy nas fakt, iż dostajemy ogromne wsparcie lokalnych klubów oraz władz. Udało nam się w jednym z domów dziecka w Łodzi rozegrać mecz razem z piłkarzami Widzewa oraz ŁKSu - wszystkie pociechy były przeszczęśliwe. To już prawie 200 maluchów obdarowanych naszymi paczkami, a nasi wspaniali wolontariusze wraz z całą polonią norweską zapowiadają, że na tym nie kończymy”.

szlachetna misja

Tegoroczna edycja projektu miała jeszcze mocniejszy przekaz. Udało się zaprosić do współpracy kluby ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź, których piłkarze w domu dziecka przy ulicy Bednarskiej rozdawali dzieciom wspólnie z Love Dance Help paczki, a następnie rozegrano mecz.

Fundacja chce, by ich wizyty miały również charakter edukacyjny. Dlatego angażując piłkarzy, chceli pokazać, że można osiągnąć w życiu swoje marzenia, promując zdrowy, sportowy styl życia. Chodzi o to, by dzieci poczuły się docenione i budowały poczucie własnej wartości.

szlachetna misja

Ekipa Love Dance Help 22.06 organizuje kolejny charytatywny turniej piłkarski. Pieniądze zebrane podczas tegorocznej edycji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla domów dziecka. Tym razem edycja letnia turnieju zostanie rozegrana na boiskach treningowych najlepszego klubu stolicy, na pięknym obiekcie Vålerengi Oslo.

Każdy z uczestników turnieju przyczynia się do realizacji piłkarskich marzeń dzieci z polskich domów dziecka. To dzięki wszystkim uczestnikom już 140 dzieci otrzymało od LoveDanceHelp profesjonalne stroje piłkarskie.

Organizator zapewnia niesamowite piłkarskie emocje na najwyższym poziomie, a także:

-> pyszne smakołyki w strefie gastro
-> profesjonalną oprawę muzyczną DJ Pitera
-> występy dwóch generacji cheerleaderek z grupy tanecznej „Hit The Beat”
-> atrakcje dla najmłodszych
-> pokazy sztuczek piłkarskich
-> i wiele innych

W razie pytań można kontaktować się z koordynatorem zawodów:

Michałem Przybylskim +47 402 90 284.

UWAGA! Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do 15 czerwca na adres mailowy: lovedancehelp@gmail.com

Organizatorzy przewidzieli ciepły posiłek dla każdego zawodnika.

szlachetna misja

zdjęcia: materiały prasowe

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Imprezy charytatywne

Data

2019-06-22

Czas

12:00

Cena wstępu

2500 NOK (koszt zgłoszenia drużyny)

Lokalizacja

Intility Arena

Oslo
Innspurten

Patronat Medialny

Patronat medialny

Bliżej nas