Kurs języka norweskiego

Powrót
Kurs języka norweskiego

Kurs języka norweskiego dla początkujących

Kurs języka norweskiego A1-1 to pierwszy poziom nauki norweskiego oferowany przez Alfaskolen, przeznaczony dla osób, które nie miały dotychczas kontaktu z językiem norweskim. Uczestnicy kursu nabywają podstawową znajomość języka norweskiego oraz podstawy wiedzy o społeczeństwie norweskim. Uczą się także formułować wypowiedzi w czasie teraźniejszym.

Kurs obejmuje 12 zajęć. Każde zajęcia obejmują 3 godziny lekcyjne (po 45 minut każda), co daje w sumie 36 godzin lekcyjnych. Kurs przewiduje pracę indywidualną i grupową, dyskusje, ćwiczenia ze słuchu, oraz zadawanie prac domowych. Kurs koncentruje się na rozdziałach 1-5 z podręcznika „På vei.” Uczestnicy kursu rozpoczynają naukę na poziomie A1 – zgodnie z Europejską klasyfikacją poziomu biegłości językowej (CEFR).
Zajęcia odbywają się po norwesku i dlatego nie jest wymagana znajomość języka angielksiego. Dzięki tej metodzie praktykowanie języka zaczyna sie już od pierwszego dnia zajęć co gwarantuje efektywną naukę.

Po ukończeniu kursu uczestnicy będą umieli witać się i prowadzić bardzo podstawowe rozmowy w ramach codziennych czynności, takich jak robienie zakupów spożywczych, czy składanie zamówienia w kawiarni. Będą umieli powiedzieć, która jest godzina, liczyć i zadawać podstawowe pytania przy użyciu prostych zdań.


zdjęcie: materiały prasowe
film: youtube.com / Learn Norwegian with Alfaskolen

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
kingam
kingam 07-03-2019 14:52

jak dlugo chodziles? naumiales sie cos? wlasnie palnuje sie zapisac ale no nie wiem czy jest sens, czy cokolwiek zalapie..

2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Tomasz Kotkowski
Tomasz Kotkowski 06-03-2019 19:10

Byłem na tym kursie i z jednej strony jest masakra z powodu , że jak piszecie ,dla osób , które nie miały kontaktu z językiem norweskim więc jak mają zrozumieć co mówi wykładowca lub zapytać się aby coś wyjaśnił ???( znamy tylko polski język ) z drugiej strony dobry bo niestety musisz sam się uczyć dwa razy więcej bo nie wiesz co wykładowca powiedział a lekcje musisz odrobić i kasę zapłacić haha.

2
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Kategoria

Wykłady

Data

2019-03-19

Czas

19:30

Cena wstępu

4 760 NOK

Lokalizacja

Alfaskolen AS

Oslo
Kongens gate 15

Bliżej nas