Konkurs plastyczny dla dzieci polonijnych

Powrót
Konkurs plastyczny dla dzieci polonijnych

Weź udział w konkursie z okazji jubileuszu Libratusa

Libratus to internetowa platforma edukacyjna, która zapewnia kontakt z językiem oraz polską edukacją. Każde dziecko zapisane do Libratusa otrzymuje materiały edukacyjne z polskiej podstawy programowej, a na końcu nauki także polskie świadectwo. 

Dzieci mogą korzystać z kształcenia w trybie nauczania domowego zgodnie z polską podstawą programową na poziomie szkoły podstawowej. Libratus opiera się na nauczaniu przez Internet z pomocą interaktywnych materiałów. 

Każdy uczeń Polskich Szkół Internetowych Libratus jest zapisany do polskiej szkoły i realizuje podstawę programową w trybie nauczania domowego. To rodzice, wspierani przez polskich pedagogów i korzystający z profesjonalnych materiałów edukacyjnych pełnią rolę nauczycieli dla swoich dzieci.

Z okazji 10-lecia istnienia platformy przygotowano konkurs plastyczny. Konkurs został zorganizowany w celu zachęcenia dzieci do wykazania się kreatywnością i ujawnieniem swoich talentów, poprzez przygotowanie urodzinowej laurki z okazji 10-lecia istnienia Libratusa. Oceniana będzie estetyka wykonania pracy konkursowej. 
Technika wykonania jest dowolna.

-> Praca powinna zawierać akcenty związane z edukacją w projekcie Libratus
-> Konkursowa plansza powinna zostać wysłana w formie elektronicznej na adres: konkurs@libratus.edu.pl
-> Wiadomość mailowa powinna zawierać laurkę w formacie graficznym lub zdjęcie laurki wykonanej ręcznie
-> Format przesłanego pliku: jpg, jpeg lub png (w wysokiej jakości)
-> Każdy uczestnik konkursu ”10. urodziny Libratusa” może zgłosić tylko jedną pracę

Prace, które nie będą zgodne z zasadami konkursu, nie będą podlegały ocenie i zostaną zdyskwalifikowane. 

„10. urodziny Libratusa” to konkurs plastyczny, więc głównie będą oceniane walory estetyczne, kreatywność, technika i pomysł na zobrazowanie swojej przygody z projektem.

Wszystkie nadesłane prace, które będą zgodne z wymaganiami dotyczącymi pracy konkursowej zostaną ocenione przez trzyosobowe jury. Prace konkursowe należy przesyłać do 30 września 2019 r., natomiast oficjalne ogłoszenie wyników konkursu zostanie przedstawione 2 października na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie internetowej Libratusa. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani drogą mailową.

W konkursie “10. urodziny Libratusa” nagrodzone zostaną trzy najładniejsze prace konkursowe. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Imprezy familijne

Data

2019-09-30 2019-10-02

Cena wstępu

Darmowe

Lokalizacja

Norwegia

Norwegia
Norwegia

Zainteresowani


Bliżej nas