Kasia Kowalska zagra w Oslo: ZMIANA DATY

Powrót
Kasia Kowalska zagra w Oslo: ZMIANA DATY

Kasia Kowalska zagra w Oslo

Z przyczyn niezależnych od organizatora i artysty koncert Kasi Kowalskiej został przeniesiony na grudzień. Nowa data koncertu to 10.12.2022.
Bilety zachowują ważność, ale w przypadku chęci zwrotu należy skontaktować się z Ticketmaster.no.

10 grudnia w Oslo będzie można usłyszeć na żywo największe hity Kasi Kowalskiej.

Kasia Kowalska to uznana wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej.
Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla najlepszego polskiego artysty”, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem.

W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album "Aya". Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu „MTV Unplugged”. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką „Tolerancja”.

Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie", „Antidotum", „A to co mam", „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Oto ja”, „Co może przynieść nowy dzień", „Coś optymistycznego", „To co dobre", a także najnowszych: „Aya” czy "Alannah".

Wokalistka wraz ze swoim zespołem proponuje koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów, które wylansowała przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności.

Bilety na koncert dostępne są na stronie: https://bit.ly/36u2kvx.

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


GACEK GACEK

01-04-2022 23:37

Super

Kategoria

Koncerty

Data

2022-12-10

Czas

19:00

Cena wstępu

485 NOK

Lokalizacja

Vulkan Arena

Oslo
Vulkan 26

Facebook Messenger YouTube Instagram