Jubileusz 10- lecia Szkoły Polskiej w Stavanger

Powrót
Jubileusz 10- lecia Szkoły Polskiej w Stavanger

Świętuj 10-lecie Polskiej Katolickiej Szkoły Sobotniej w Stavanger

W tym roku Polska Katolicka Szkoła Sobotnia w Stavanger obchodzi 10-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych 10 lat w prowadzenie szkoły zaangażowanych było ponad 100 nauczycieli, asystentów i osób z administracji. Z 40 osobowej grupy dzieci szkoła rozrosła się do prawie 370 uczniów w wieku 4-16 lat.

W roku jubileuszowym został ufundowany i przekazany sztandar, symbol naszej małej społeczności. Zorganizowano konkurs na piosenkę szkolną, którą po raz pierwszy usłyszymy w trakcie uroczystości.
Zwieńczeniem obchodów będzie Akademia na którą zaproszony został konsul RP Mariusz Michalak, przedstawiciele władz gminy Stavanger i Tjensvoll Skole, a także sponsorzy, oraz osoby i organizacje od lat współpracujące ze szkołą. Pojawią się także obecni i byli nauczyciele. Na zakończenie akademii przewidziano poczęstunek.

Rodziców, którzy chcieliby dołączyć wraz z dziećmi do uroczystości organizatorzy proszą o wiadomość mailową na adres szkola.sobotnia@gmail.com. Ilość wolnych miejsc jest ograniczona.

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij

Kategoria

Uroczystości rocznicowe

Data

2018-06-02

Czas

13:00

Cena wstępu

Gratis

Lokalizacja

Fredheim Arena

Sandnes
Sandnes

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok