"Greger Grinebiter" av Open Window Theatre

Powrót
"Greger Grinebiter" av Open Window Theatre

Przedstawienie "Greger Grinebiter" zostanie wystawione przez Open Window Theatre

Open Window Theatre prowadzony przez Dominike Minkacz - Sira, to teatr, który za pomocą oryginalnych środków wyrazu twórcy proponuje fascynujące polaczenie teatru formy, lalkarstwa i gry aktorskiej. Dzięki miedzynarodowej współpracy OPEN WINDOW THEATER korzysta z różnorodnych inspiracji, by stworzyć uniwersalny przekaz.

Greger Grinebiter to zrzędliwy i gburowaty starszy mężczyzna. Sprawuję nadzór nad wszystkim i każdym w otoczeniu swojego mieszkania. Przy nim nikt nie odważy się stanąć na trawnik, lub kaszleć po godzinie 20:00. Wszystko ma się zmienić, kiedy najgorszy możliwy sąsiad spotka innego najgorszego sąsiada.

Przedstawienie oparte jest na książce autorstwa Camilli Kuhn pt. Hvordan Greger Grinebiter havnet i bitter duell og alt nesten ble helt rosa. To komedia dla całej rodziny, która wywołuje śmiech i ciekawość zarówno w małych, jak i dużych widzach. Dynamiczne i zaskakujące przedstawienie składa się z śpiewu, masek, lalek, animacji i klasycznej gry aktorskiej.

Pomimo zabawnych postaci i sytuacji, spektakl porusza poważne problemy takie, jak uczucie wyalienowania, strach przed samotnością, ludzką potrzebę miłości i przyjaźni.

Gość
Wyślij


Kategoria

Wydarzenia kulturalne

Data

2017-09-21 2017-09-23

Czas

14:00

Cena wstępu

100-150 kr

Lokalizacja

Cornerteateret

Bergen
Kong Kristian Fredriksplass 6

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok