Dzień dziecka z Rybolllem

Powrót
Dzień dziecka z Rybolllem

Rodzinny piknik z Rybolllem


Z okazji dnia dziecka grupa Wędkarstwo Rejsy po Fiordach w Norwegii organizuje rodzinny piknik z atrakcjami dla najmłodszych. W planie znajduą się rejsy łódką, malowanie twarzy oraz warsztaty plastyczne. Dzieci będą miały okazję bawić się w dmuchanym zamku, nurkować w basenie z kulkami wodnymi, wziąć udział w zabawach tanecznych oraz zawodach sportowych, a nawet w przejażdżce Ferrari.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Podczas pikniku odbędą się liczne pokazy takie jak pokaz karate, straży pożarnej czy pokaz nurków oraz ratownictwa medycznego. Zobaczyć będzie można także akrobacje na paralotniach oraz wziąć udział w szkole windsurfingu.

Piknik rozpocznie się od zawodów wędkarskich, w czasie ich trwania będzie można wysłuchać porad dietetycznych, jak również wziąć udzial w loterii fantowej. Najmłodsi będą mieli okazję do zabawy z Minionkiem oraz Myszką Miki. Warto się także zainteresować pokazami grawerowania w szkle oraz wystąpieniem ratowników morskich.

Dorośli uczestnicy pikniku będą mieli natomiast okazję wziąć udział w wyścigu przełajowym, który poprowadzi światowej sławy sportowiec - Jarosław Lazarowicz. Wyścig odbędzie się w kategorii mężczyzn i kobiet, a na zwycięzców czeka voucher na wędkarski weekend w Bergen od Hidra Tur oraz na zabiegi kosmetyczne przedłużania rzęs.

Organizatorzy udostępnią grill, z którego będzie można skorzystać, jednak proszą o zabranie ze sobą grillów jednorazowych, koców, na których będzie można usiąść, oraz pozostałych rzeczy niezbędnych do pikniku. Organizatorzy zapewniają poczęstunek dla dzieci.

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Przemysław xxx

24-05-2018 23:48

Zapraszamy wszystkie dzieci.Bedzie się działo w tym roku.

Kategoria

Imprezy familijne

Data

2018-06-02

Czas

09:00

Cena wstępu

Darmowe / Parking: 30 NOK

Lokalizacja

Sjøstrandveien 19

Vollen
Sjøstrandveien 19

Patronat Medialny

Patronat medialny

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok