Alexx Alexxander – niesamowite przedstawienie iluzjonisty

Powrót
Alexx Alexxander – niesamowite przedstawienie iluzjonisty

Najlepszy norweski magik wyrusza w trasę


Alexx Alexxander nie raz już zadziwiał publiczność swoimi niezwykłymi występami. Niesamowite iluzje, motocykle, płonące obręcze, miecze, wreszcie performance taneczny i fakirski oraz 10 ton rekwizytów i ekranów. Wszystko to składa się na niezwykłe magiczne widowisko.

Alexx Alexxander swoją przygodę z magią rozpoczął już w wieku 5. lat, kiedy występował z prostymi sztuczkami przed swoją rodziną. Jednak już w wieku 10. lat dał swoje pierwsze płatne show. W wieku 12. lat wygrał międzynarodowy konkurs magiczny, a także został uznany za najbardziej wszechstronnego magika. Norweg stale poszerzał granice swoich występów, a w 2010 roku wziął udział w norweskiej edycji programu Mam Talent, gdzie doszedł aż do finału.

Bilety na jego pokazy wiele razy zostały wyprzedane, a w 2015 roku Alexx wykonał największe magiczne show w historii kraju fiordów. W 2016 roku przyznano mu nagrodę Merlina – odpowiednik Oscara w świecie iluzjonistów. Tym samym Alexx stał się jedynym Norwegiem, który ją otrzymał. Dzięki wyróżnieniu Alexx znalazł się w gronie tak uznanych magików jak David Copperfield czy Chriss Angel. 

WYSTĘPY:
26.10 -> Sentrum: Oslo Konserthus >>> BILETY
09.11 -> Stavanger: Stavanger Konserthus >>> BILETY
16.11 -> Tønsberg: Hotel Klubben >>> BILETY

zdjęcie: fotolia - royalty free
film: youtube.com/Alexx Alexxander

Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Wydarzenia kulturalne

Data

2019-10-26 2019-11-16

Cena wstępu

350 - 495 NOK

Lokalizacja

Norwegia

Norwegia
Norwegia

Bliżej nas