Akcja „Polska w Twoim domu”

Powrót
Akcja „Polska w Twoim domu”

Akcja „Polska w Twoim domu”

Jak informuje Ambasada RP w Oslo, kolejne instytucje przystępują do udziału w Akcji „Polska w Twoim Domu”. Wśród nowych partnerów Akcji znajdują się m.in. Muzeum Pamięci Sybiru, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego oraz Państwowe Muzeum Etnograficzne. Aktualna oferta kulturalno-promocyjna obejmuje kilkaset linków do przedsięwzięć wpisujących się w założenia Akcji realizowanych przez różne instytucje, organizacje, stowarzyszenia.
 
Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku zaprasza do włączenia się w akcję #Zapamiętani, polegającą na poszukiwaniach rozproszonych po świecie Sybiraków oraz ich potomków. Przesłanie współczesnych fotografii Zesłańców i ich rodzin pozwoli na stworzenie wyjątkowej instalacji w ramach wystawy stałej Muzeum.
 
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza do korzystania ze swojej oferty edukacyjnej, wirtualnego spaceru po Muzeum, odwiedzenia Warszawy podczas Powstania Warszawskiego. Natomiast Państwowe Muzeum Etnograficzne zachęca do wirtualnych spacerów, posłuchania podcastów, wspólnego czytania czy kreatywnego spędzania czasu.

Źródło: Andrzej Jach, Ambasada RP w Oslo
fot. Pixabay

Gość
Wyślij

Kategoria

Wydarzenia kulturalne

Data

2020-06-19

Cena wstępu

Bezpłatne

Lokalizacja

Polska

Polska
Polska

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok