28. Finał WOŚP w Haugesund

Powrót
28. Finał WOŚP w Haugesund

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Haugesund po raz trzeci. Po dwóch poprzednich bardzo udanych finałach polskie środowisko z Haugalandet stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i ma zamiar pobić własny rekord zbiórki pieniędzy do puszek. Finał w Haugesund odbędzie się w sobotę, 11 stycznia 2020 w Vardafjellhalen, w godzinach 12.00 - 19.00. 


W planach między innymi występy, konkursy, atrakcje kulinarne. Na scenie wystąpią półfinaliści oraz zwycięzcy programu Mam Talent, odbędzie się również pokaz dmuchanych baniek i koncerty. 

Podczas trwania imprezy będzie można licytować atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz vouchery na usługi kosmetyczne, fryzjerskie itp. Najmłodsi będą się świetnie bawić w strefie dziecięcej, z dmuchanym zamkiem do skakania, klockami lego i warsztatami plastycznymi. Trochę starsi mogą spróbować swoich sił w turnieju tenisa stołowego. W kuchni czeka na wszystkich wyśmienity bigos, domowy chleb oraz inne przysmaki kuchni polskiej. Nie zabraknie przepysznych ciast, deserów oraz kawy i napojów w Kawiarence.

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij

Kategoria

Imprezy charytatywne

Data

2020-01-11

Czas

12:00

Cena wstępu

Bezpłatne

Lokalizacja

Vardafjellhalen

Haugesund
Vardafjell videregående skole Spannaveien 25, 5532 Haugesund

Facebook Messenger YouTube Instagram