27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stavanger (Sandnes)

Powrót
27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stavanger (Sandnes)

Graj razem z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej

Zbliża się kolejny, bo już 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W regionie Stavanger impreza oodbędzie się w nowoczesnej hali widowiskowej Fredheim Arena w Sandnes, już po raz drugi w sobotę: 12 stycznia 2019 r.

W zeszłym roku w Sandnes uzbierano rekordową i największą jak do tej pory kwotę w Norwegii – 312 tyś nok. W tym roku organizatorzy chcą pobić ten rekord.

Uruchomiono już zbiórkę online dostępną pod TYM adresem.

Tuż przed 12:00 chętni będą mogli wziąć udział w drugim biegu "Policz się z cukrzycą". Trasy są zróżnicowane: od 150 m dla najmłodszych do 5 km dla dorosłych. Udział w biegu jest symbolicznie płatny do puszki. Więcej informacji o biegu znajduje się TUTAJ.

Część artystyczna rozpocznie się o 13:00. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji: warsztaty dla dzieci, wielki dmuchany zamek, słodkości, malowanie twarzy, kreowanie balonów, fotobudkę, a także mnóstwo ciekawych występów na scenie. Odbędzie się pokaz tańca indyjskiego, nowoczesnego i ludowego. Będzie także okazja do posłuchania polskiego hip-hopu od najlepszych wykonawców w Norwegii, czyli Frytt & stsLAB oraz Kagp Crew. Nie zabraknie pokazu trampolinowego fitness JumpUP.

Na scenie podczas finałowego koncertu wystąpi wielka gwiazda polskiej sceny  Kasia Kowalska z zespołem. Finał zakończy się światełkiem do nieba w formie Fire Show z bębniarzem Karim.

16 grudnia odbędzie się także impreza towarzysząca  Kiermasz WOŚP (godz. 11-18, Gausel Bydelshus). Podczas kiermaszu oferowane będą rzeczy używane nadające się do dalszego użytku oraz mała gastronomia. Przewidziane są również atrakcje dla dzieci. Więcej informacji o kiermaszu znajduje się TUTAJ.

W tym roku Orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Ideą WOŚP jest zbiórka pieniędzy na cele charytatywne, dlatego każda wydana korona w dniu eventu trafi na szczytny cel.

Przyjdź na największą integracyjną imprezę w okolicy!
Finał Orkiestry będzie prowadzony w języku polskim i norweskim, organizatorzy zachęcają do zapraszania znajomych Polaków i Norwegów.

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij

Kategoria

Imprezy charytatywne

Data

2019-01-12

Czas

12:00

Lokalizacja

Fredheim Arena

Sandnes
Årsvollveien 21

Patronat Medialny

Patronat medialny

Facebook Messenger YouTube Instagram