Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Transport i komunikacja

Wizz Air ogranicza połączenia do Norwegii: te trasy usunięto na stałe

Emil Bogumił

19 stycznia 2022 10:59

Udostępnij
na Facebooku
19
Wizz Air ogranicza połączenia do Norwegii: te trasy usunięto na stałe

Ograniczenia dotknęły lotnisk w całej Polsce. Fot. materiały prasowe Wizz Air

Wizz Air po raz kolejny uszczupla siatkę połączeń. 18 wcześniej zawieszonych tras z Polski zniknęło z systemu rezerwacji na stałe. Wśród nich znalazły się loty do Norwegii.
Reklama
Styczniowe działania Wizz Aira to ciąg dalszy ograniczeń połączeń, które rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku. Jesienią zawieszono trasę z Krakowa do Oslo. W grudniu podobny los spotkał loty do Oslo, Tromsø, Bergen i Stavanger. Jak informuje portal Fly4free.pl, węgierskie tanie linie lotnicze postanowiły na stałe zrezygnować z części tras. Pasażerowie muszą pożegnać się z 18 połączeniami, w tym:

  • Gdańsk-Bodø,
  • Kraków-Tromsø,
  • Warszawa-Bergen.
Według doniesień Fly4free.pl, wydłużono również okres zawieszenia innych połączeń, które miały powrócić do siatki na przełomie zimy i wiosny 2022 roku. Ograniczenia nie dotkną jednak podróżujących do Norwegii.
Wprowadzone przez Wizz Aira grudniowe ograniczenie siatki połączeń obowiązuje w większości do połowy lub końca marca.

Wprowadzone przez Wizz Aira grudniowe ograniczenie siatki połączeń obowiązuje w większości do połowy lub końca marca.Fot. Wizz Air/materiały prasowe

W ostatnich dniach 2021 roku cięć dokonał także Ryanair. Ograniczenia irlandzkiej spółki objęły m.in. trasy z Wrocławia i Poznania do Oslo.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


lilyerikson

24-01-2022 10:45

Myślę, że dla Polaków stawki mogą być niższe..

boj fra oszlo

23-01-2022 12:10

RxfxFxjxs napisał:
Trzeci miesiąc w nowej firmie pracuję w Oslo dostałem 69 tys nok brutto to dużo czy mało? Ile średnio zarabia się w Oslo?


...69 tys. za 3 miesiace to smiesznie malo...popros o podwyzke...
Ps..jaki zawod wykonujesz?

Zbigniew Strak

23-01-2022 11:59

Dobrze mu odpowiedziales. W Polsce musisz pracować po 12 godzin.Tu pracuje 8 i spokoj.Ach, mam 60 dych na karku, a w Norwegii pracuję 10, jako stolarz.

Zbigniew Strak

23-01-2022 11:57

nie oceniaj ludzi jesli ich nie znasz. w Polsce byłem szkutnikiem, miałem prace, a do Norwegii wyjechałem, bo takie było moje marzenie.

RadekNiedzwiadek

21-01-2022 08:19

Polacy w Norwegii to nie tylko budowlańcy i sprzątaczki. Sam prowadzę tutaj firmę i mam znajomych, którzy też tutaj działają. Czasy się zmieniają a ci co wyemigrowali dawno też nie stoją w miejscu. System podatkowy jest droższy niż w Polsce ale nikt go radykalnie nie zmienia (patrz nowy Ład). Btw. Jestem z wykształcenia inżynierem, więc chyba mój przypadek podważa komentarze o nieukach. Każdy przypadek jest inny i chyba nie ma co dzielić wszystkiego na czarne albo białe. Każdy mniemam, że miał matematykę i potrafi wyliczyć czy mu się to opłaca czy nie.

shownomercy66

20-01-2022 16:46

Tomaszu, zostaje i w NO. Z tym że się mieszka i żyje w NO, całą rodziną. Bo tam jest Twój dom gdzie Twoja rodzina. Nam zostaje sporo. Mówisz w PL można żyć dobrze. Pewnie tyle że trzeba kombinować cały czas, ja tu nie muszę, 15.00 i nie ma mnie w pracy. A w Pl tak musisz być zaradny i kombinować. Żyłem w PL więc mam porównanie. Jak powiedział klasyk - wystarczy chwila nieuwagi i ktoś cię dyma. Tak jest w PL, w NO mam spokój, komfort i da się odłożyć. Na marginesie 9000 zł. to chyba jako chłopak do towarzystwa na portalach randkowych

boj fra oszlo

20-01-2022 10:13

...gdzie robisz Tomaszu?
..tutaj czy w Pl?
...

Tomasz Tomasz

20-01-2022 09:57

dawaj te prace za 9000 w Polsce, wracam natychmiast.

Zagranicę do pracy wyjeżdżają ludzie najmniej zaradni. W Polsce też można dobrze żyć, wystarczy spojrzeć ile ludzi się buduje, mimo wysokich cen usług i materiałów. Nowe domy powstają jak grzyby po deszczu, w Polsce też ludzie jeżdżą Porsche. A wyjeżdżają za chlebem zagranicę ludzie tacy jak Ty, którzy chcą żeby im wszystko podać na tacy. Postaraj się,a znajdziesz w Polsce pracę z godnymi zarobkami, tylko trzeba chcieć. W Norwegii jest mnóstwo budowlańców, to zainteresuj się ile w Polsce bierze teraz murarz, cieśla za godzinę. Stawki takie same jak w Norwegii tyle że na miejscu u siebie.

Rafik71

20-01-2022 09:19

Tomasz Tomasz
Jeżeli piszesz o sobie to Ok wystarczy wrócić do PL ale nie podliczaj innych ….

Zbigniew Strak

20-01-2022 06:15

dawaj te prace za 9000 w Polsce, wracam natychmiast.

Facebook Messenger YouTube Instagram