Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Potwierdź swoje wykształcenie w Norwegii

Reklama

Transport i komunikacja

Nowa usługa Wizz Air: abonament na loty

Natalia Szitenhelm-Smeja

21 kwietnia 2023 12:55

Udostępnij
na Facebooku
Nowa usługa Wizz Air: abonament na loty

Nieoficjalnie mówi się, że do wyboru będą abonamenty w dwóch cenach Markus Mainka - stock.adobe.com/standardowa/tylko do użytku redakcyjnego

Węgierskie linie lotnicze wprowadzają nową ofertę: WIZZ MultiPass, czyli abonament, który za stałą miesięczną opłatą pozwala pasażerom podróżować do i z miasta rodzinnego.
19 kwietnia Wizz Air poinformował, że wprowadza sześciomiesięczny plan abonamentowy umożliwiający abonentom częste podróże do i z ich rodzinnego miasta ze stałą miesięczną opłatą (na razie nieznana jest jednak jej wysokość). Pasażerowie będą mogli korzystać z tej oferty od początku maja 2023 r.

Subskrypcje na lot

Abonament ma polegać na tym, że abonenci będą mogli od razu zarezerwować lot i odbyć pierwszą podróż już 5 dni później w ramach 30-dniowego cyklu subskrypcji. Abonenci będą obciążani uzgodnioną kwotą co miesiąc przez 6 miesięcy. Po dokonaniu comiesięcznej płatności, konta subskrybentów zostaną zasilone tokenami, które można wymienić na bilety w jedną stronę lub w obie strony na kwalifikujące się loty Wizz Air, wyjaśnia przewoźnik w swoim komunikacie prasowym.

MultiPass będzie można odnowić pierwszego dnia każdego miesiąca, a piątego dnia wyruszyć w podróż. Jedna płatność umożliwi korzystanie z usługi od piątego dnia miesiąca przez 30 dni. MultiPass gwarantuje zablokowanie cen biletów i bagażu na cały okres 6 miesięcy bez względu na sezonowość, podkreśla Wizz Air.
Nowy abonament Wizz Aira

Nowy abonament Wizz Airascreenshot/wizz air

Jak podaje serwis money.pl, nieoficjalnie mówi się, że do wyboru będą abonamenty w dwóch cenach. Pierwsza pozwoli na wybranie przelotu w jedną stronę, druga - na jeden lot tam i z powrotem z bagażem.

Najpierw Polska

Polska będzie pierwszym krajem, który przetestuje nową usługę. - Cieszymy się, że możemy wprowadzić nowy, długo oczekiwany produkt dla naszych klientów podróżujących z Polski. Usługa WIZZ MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku. Wierzymy, że dzięki innowacyjnemu produktowi nasi pasażerowie z Polski będą mieli jeszcze więcej możliwości podróżowania do swoich ulubionych destynacji lub odkrywania nowych i zmiany destynacji co miesiąc z abonamentem - mówi Alexandra Avadanei z Wizz Air, cytowana w oświadczeniu.
Wizz Air, pasażer.com, business insider, money.pl
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok