• Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Salon kosmetyczny w Oslo - Anker Klinikk

kosmetologia  |  Botox  |  Manicure  |  Pedicure  |  Woskowanie

Oferta dla wszystkich pragnących poprawić swój wygląd.

Klinika Nesbru wykonuje operacje plastyczne oraz zabiegi estetyczne w przyjemnym miejscu i miłej atmosferze. Najważniejsi dla nas są zadowoleni klienci oraz bezpieczeństwo przy wszystkich przeprowadzanych przez nas zabiegach.

Od strony medycznej najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i operacji zapewniają dr Beata Marszałek-Sande oraz dr Margareth Bruheim.

Nasi specjaliści zajmą się Tobą najlepiej jak to możliwe. Operacje przeprowadzane są w dokładnie skonsultowany z Tobą sposób i według Twojej woli.

W przypadku prostych zabiegów stosujemy znieczulenie miejscowe, a przy bardziej skomplikowanych zabiegach oferujemy zarówno znieczulenie miejscowe, jak i środki znieczulające i uspokajające. W wypadku poważnych operacji otrzymasz pełną narkozę.

Również po zabiegu czy operacji zapewnimy Ci komfort i opiekę.

Przed każdą operacją poświęcamy dużo czasu na ustalenie z klientem, jaki dokładnie ma być jej rezultat. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Informujemy także każdego zainteresowanego o zmianach jakości skóry, jakie mogą wystąpić i tym samym zmienić efekt zabiegu. Przy niektórych ingerencjach chirurgicznych mogą pozostać niewielkie ślady na skórze. Jednak zapewniamy, że dzięki nam będą one niewidoczne dla innych.

W klinice wykonujemy następujące operacje:

  • lifting twarzy
  • operacje plastyczne uszu i powiek
  • plastyka brzucha
  • podnoszenie biustu
  • powiększanie oraz zmniejszanie biustu
  • usuwanie gruczołu piersiowego u mężczyzn
  • odsysanie tłuszczu
  • lifting czoła

W naszej ofercie mamy także zabiegi wstrzykiwania Sculptry, Botoxu i Restylane, zamrażania komórek tłuszczowych (kriopoliza), jak również zabiegi na twarz takie jak np. peeling TCA czy peeling owocowy. Ponadto możesz się u nas poddać zabiegom mikrodermabrazji oraz mezoterapii.

Nasi specjaliści:

Dr Beata Marszałek-Sande

Dr Beata Marszałek-Sande

Dr Marszalek ma dyplom lekarza z Polski, gdzie się kształciła i pracowała jako chirurg. W1995 roku postanowiła kontynuować swoją karierę w Norwegii. Obecnie jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej. Pracowała przez 6 lat w dziale chirurgii plastycznej w Ullevål University Hospital. Następnie wykonywała liczne operacje plastyczne w prywatnych klinikach w Norwegii i za granicą.

Dr Margareth Bruheim

Dr Margareth Bruheim

Dr Bruheim to lekarz wykształcony na Uniwersytecie w Bergen w 1990 roku. Pracowała w chirurgii ogólnej w Szpitalu Ringerike przez pięć lat. Swoją edukację z chirurgii plastycznej rozpoczeła na wydziale chirurgi plastycznej na Ullevaal University Hospital w 1998 roku. Następnie pracowała tam przez 10 lat. Dr Bruheim jest od marca 2010  związana z chirurgią plastyczną Nesbru.

Cennik usług zabiegów chirurgii plastycznej- Nesbru Plastikkirurgi

Konsultacja 300,-

Operacja w znieczuleniu miejscowym

Gruczoły potowe (hiperhydroza/nadmierna potliwość):

  • Usuwanie chirurgiczne 15.000,-
  • Terapia gruczołów potownych przy pomocy toksyny botulinowej (botoksu) - bez znieczulenia 8.000,-
  • Cysty skórne, tłuszczaki, pieprzyki/znamiona 1.700,-
  • Górna powieka 9.000,-
  • Dolna powieka 11.000,-
  • Odstające uszy od 12.000,-
  • Rozszczepiony płatek ucha: jedna strona/dwie strony 5.000;-/8.000;-
  • Redukcja warg sromowych (wewnętrznych) 12.000;-

Operacja w znieczuleniu ogólnym

  • zmniejszanie piersi 34.500,-
  • podnoszenie piersi 32.000,-
  • korekcja brodawek piersiowych 15.000,-
  • powiększanie piersi (protezy Mentor) 30.000,- w przypadku protez okrągłych/owalnych
    36.000,- w przypadku protez anatomicznych
  • Mała plastyka brzucha od 28.000,-
  • Pełna plastyka brzucha od 38.000,-
  • Lifting twarzy 39.500,-
  • Lifting czoła 28.000,-
  • Chirurgiczna plastyczna przedramienia 22.000,-

Odsysanie tłuszczu(liposukcja)

  • Podbródek 9.500,-
  • Boki 20.000,-
  • Zewnętrzna strona ud 20.000,-
  • Wewnętrzna strona ud - część górna 18.000,-
  • Biodra 18.000,-
  • Kolana 12.000,-
  • Brzuszek (mały) 17.000,-
  • Duży brzuch 20.000,-/27.000,-
  • Ginekomastia (Przerost gruczołów piersiowych u mężczyzn) odsysanie tłuszczu 17.000,-
  • Ginekomastia, chirurgiczne usuwanie tkanki chrzęstnej 24.000,-

W przypadku większej liczby operacji, pacjent otrzyma rabat. Wysokośc rabatu zostanie ustalona podczas konsultacji.

Terapia iniekcyjna

  • Restylane Vital, 1ml (mezoterapia) 3.000,-
  • Restylane, 1ml 3.500,-
  • Restylane, 0,5ml 2.000,-
  • Restylane, wargi - dodatek za znieczulenie 200,-
  • Macrolane - konieczna konsultacja
  • Cena za pierś od 18.900,-
  • Sculptra, 1. zabieg (2 ampułki) 8.500,-
  • Sculptra, 2. zabieg (1 ampułka) 4.500,-
  • Toksyna botulinowa (botoks), czoło 3.000,-
  • Toksyna botulinowa (botoks) między oczami (zmarszczka u nasady nosa) 2.000,-
  • Toksyna botulinowa (botoks), kurze łapki przy oczach 2.500,-
  • Toksyna botulinowa (botoks) w trzech rejonach twarzy 5.500,-

W przypadku iniekcji toksyny botulinowej i/lub Restylane w większej ilości miejsc, cena będzie ustalana z góry, przed rozpoczęciem zabiegów.

Dermatolog

Ole Martin Rørdam

Ole Martin Rørdam

Specjalista dermatolog Dr. Rørdam pracuje jako ordynator oddziału dermatologii szpitala św. Olafa (St Olavs Hospital), a wcześniej był zatrudniony w Klinice Stokkan w Trondheim. Prowadzi również prywatną praktykę we własnej klinice w Trondheim. Dr. Rørdam zdobył wykształcenie w Królewskim Koledżu dla Chirurgów (Royal College of Surgeons), a następnie odpowiadał za kształcenie studentów medycyny w dwóch szpitalach w Irlandii. Dr. Rørdam posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii botoksem i restylane, terapii laserowej oraz chirurgii skóry i na bieżąco zaznajamia się z najnowszymi odkryciami w swojej dziedzinie, regularnie uczestnicząc w międzynarodowych kongresach medycznych.

Strona internetowa www.dermatologi.no

Oferujemy:

  • zabiegi wygładzające zmarszczki wokół ust i oczu
  • laserowe usuwanie blizn
  • usuwanie blizn potrądzikowych i przebarwień
  • laserowy lifting twarzy
  • fraxel laser
  • laserowe zamykanie pękniętych naczynek

Cennik

  • Terapia laserowa twarzy 1.500-6.000,-
  • Laserowe usuwanie zmarszczek na górnej wardze 1.500 - 3.000,-
  • Laserowe usuwanie zmarszczek na powiece dolnej 1.500 - 3.000,-
  • Laserowe usuwanie pieprzyków, znamion i zmian posłonecznych cena ustalana podczas konsultacji
  • Laserowe usuwanie owłosienia 2.000-3.000,-
  • Laserowe usuwanie krwiaków od 1.500,-
  • Laserowe usuwanie zmarszczek od 1.500,-
  • Laserowe usuwanie blizn 1.500 - 3.000,-
  • Usuwanie włosków z górnej wargi 500 - 1.500,-
  • Skleroterapia 2.000-3.000,-
  • Peeling kwasem salicylowym 750,-
  • Peeling kwasem trójchlorooctowym (TCA) 5.000,-

Oferujemy:

  • badania kontrolne (USG + kolposkopia + cytologia)
  • antykoncepcja
  • kontrole ciążowe
  • leczenie chorób ginekologicznych
Dr Piotr Wolos

Dr Piotr Wolos

Specjalista położnictwa i chorób kobiecych Dr Wolos ukończył studia medyczne w Krakowie w roku 1986. W 1996 uzyskał w Warszawie specjalizację w dziedzinie ginekologii. W 1994 roku pracował na oddziale ginekologii szpitala Haukeland w Bergen, a w 2008 został ordynatorem oddziału ginekologicznego szpitala w Kirkenes. Dr Wolos posiada rozległe doświadczenie w dziedzinie ginekologii oraz położnictwa. Posługuje się wieloma językami, między innymi polskim, rosyjskim, angielskim i norweskim.

  • Wizyta kontrolna (badanie, USG transwaginalne, cytologia) 1.200,-
  • Pierwsza wizyta kontrolna w czasie ciąży 1.200,-
  • Kolejna wizyta kontrolna w czasie ciąży 500,-
  • USG 300,-

Anker Klinikk - Nowa klinika w centrum Oslo

Anker Klinikk Aby wyjść na przeciw zabieganym i zapracowanym klientkom Anker Klinikk w centrum Oslo oferuje usługi kosmetologiczne oraz medycyny estetycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w przerwie na lunch zafundować sobie botox. Tego typu zabiegi oraz o wiele więcej oferuje coraz popularniejsza lunch chirurgi. W ofercie można znaleźć również: Restylane Juviderm oraz inne dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Wszystko to znajdziecie teraz blisko, pod ręką na Hausmannsgate 8 w centrum Oslo. Niech brak czasu nie będzie już więcej wymówką przed zadbaniem o swoją urodę! Zamiast wybrać się na ciężkostrawny lunch, zrób sobie przyjemność- umów się telefonicznie:
Anker Klinikk, 22 209 001 i odwiedź koniecznie gabinet. Można umowić się na konsultacje plastycznej chirurgi do dr. Beaty Marszalek.

Nasi specjaliści

Karolina Szymaniewska
Dyplomowana kosmetyczka oraz wizażystka – stylistka. Oprócz tradycyjnej kosmetyki pielęgnacyjnej zajmuję się także makijażem,wizażem/stylizacją fryzur oraz rzęs i paznokci. W 2011 roku ukończyła kursy z zakresu przedłużania i zagęszczenia rzęs oraz włosów w Warszawie. W 2014 roku ukończyła szkołę kosmetyczną w Warszawie oraz w roku 2015 ukończyła kursy z zakresu stylizacji paznokci w Poznaniu. Kontakt do Karoliny : 96 73 59 67

Klinika

Anker Klinikk
Anker Klinikk
Anker Klinikk

Popularne zabiegi

  • Restylane, Juviderm (Kwas hialurnowy) 2000,- ( 0,5ml),
    3500,- ( 1 ml)
  • Sculptra od 4500,-
  • Toksyna botulinowa (botoks), czoło 3.000,-
  • Toksyna botulinowa (botoks) między oczami (zmarszczka u nasady nosa) 2.000,-
  • Toksyna botulinowa (botoks), kurze łapki przy oczach 2.500,-
  • Toksyna botulinowa (botoks) w trzech rejonach twarzy 5.500,-
  • Restylane Vital ( mezoterapia) od 3000,-
  • Kremy z serii Restylane


  • Oczyszczanie twarzy - microdermobrazja oraz peeling ultradzwiekowy 800,- ( 30min),
    1200,- ( 60min)
  • Masaże antycellulitowe LPG 650,- ( 30 min)
  • Woskowanie brazylijskie 500,-
  • Przedłużanie rzęs klasyczne 990,-
  • Przedłużanie rzęs volume 3D 1300,-
  • Woskowanie brazylijskie 500,-
  • farbowanie rzęs lub brwi 200,-

Makijaż permanentny

  • Brwi 2800,-
  • Eyeliner 1800,-
  • Usta 4000,-
  • Schellac 500,-
  • Microdermobrazja oraz peeling anti acne 990,- (50 min)


Restylane, Juvederm i Restylane Vital:
  • Wypełniacze Restylane oraz Juvederm znanym tez kwasem hialurnowym - stosowane są do wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom, modelowania i konturowania twarzy. Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zabieg jest mało odczuwalny i trwa około 20min – stosuje się znieczulenie miejscowe. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy.
  • Restylane Vital - mezoterapia jest jedna z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skory. Zabieg ten odbudowuje, odmładza i nawilża skórę twarzy. Czas zabiegu to około 30-40min. Więcej na restylane.pl.
  • Sculptra - kwas polimlekowy. Pobudza produkcje kolagenu, wyrównuje głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy. Spłycenia zmarszczek wykonywane jest w drodze iniekcji bardzo cienką igłą i trwa około 60min. Preparat działa powoli, ale za to bardzo skutecznie i długotrwale. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są po około 10 dniach. Więcej na sculptra.pl


Za nieodwołaną wizytę koszt: 400 ,-

Umów się na konsultacje
po polsku:

Telefon: +47 22 209 001 +47 22 209 001
Adres: Hausmannsgate 8, Oslo
Klinika leży 10 minut od Oslo City i bussterminalen. Bus 30,31 oraz tramwaj 11,12,13,17 podjeżdza pod sama klinikę. Stop " hausmannsgate"
Nesbru Plastikkirurgi Adres

Nesbru Plastikkirurgi

Fekjan 13a 1394 Nesbru Norwegia
Anker Klinikk