Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Weź udział w projekcie badawczym


Życie i Praca Polaków w Norwegii"
Katedra Psychologii Stosunków Międzykulturowych, SWPS w Warszawie, zaprasza do udziału w projekcie badawczym, na temat życia i pracy Polaków w Norwegii. Badania prowadzone są przez Katarzynę Szostak Grobelny, studentkę Psychologii, pod kierunkiem prof. Pawła Boskiego. Odpowiedzi pozwolą zdiagnozować i wpłynąć na sytuację największej grupy migrantów w Królestwie.


Projekt badawczyŻycie i Praca Polaków w Norwegii" jest kontynuacją badań Instytutu Fafo i Centrum Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego.

"Drogi Rodaku w Norwegii"

"Od ćwierćwiecza prowadzę badania naukowe nad polską emigracją w różnych krajach świata, poczynając od USA i Kanady po kraje Europy Zachodniej w ostatnich latach. W badaniach tych biorą również udział moi magistranci i doktoranci, których wspólnym celem jest poznanie realiów życia Polaków za granicami Polski, przebywających tam głównie dla celów zarobkowych. Zwracam się z serdeczną prośba o wyrażenie zgody na udział w badaniu, które przeprowadza moja magistrantka Kasia Szostak.

Zamieszczony kwestionariusz  gwarantuje pełną anonimowość. Niektóre pytania dotyczą sytuacji finansowej, ponieważ uważamy to za konieczne dla poznania realiów Państwa życia i jest to jedyny powód ich zamieszczenia w kwestionariuszu. Z chęcią udzielę wszelkich informacji i wyjaśnię wątpliwości, gdyby takie powstały. Proszę w związku z tym o mailowy kontakt ze mną. Gwarantuje rzetelny i naukowy charakter tych badań."


Pozdrawiam, prof. Paweł Boski


Kontakt

Koordynator projektu, prof. Pawel Boski:
boskip@psychpan.waw.pl
Biogram:
Paweł Boski

Prowadzenie badań, Katarzyna Szostak:
szostakhome@gmail.com

szostak_k.jpg
Katarzyna Szostak Grobelny
Katarzyna Szostak
- absolwentka psychologii, trener. Wraz z Katedrą Psychologii Stosunków Międzykulturowych SWPS w Warszawie prowadzi badania dotyczące życia i pracy polskiej emigracji zarobkowej w Norwegii. Obszarem badawczym są czynniki ułatwiające oraz utrudniające adaptację Polaków w Norwegii, jakość i styl życia oraz uprzedzenia.

Jak się masz w kraju Vikingów?  Czy trudno Ci się tutaj odnaleźć? A może pokochałeś/aś ten kraj?


Sprawdź to, klikając na poniższą ankietę i poznaj swoje wyniki. Jednocześnie przyczynisz się do dużego projektu badawczego prowadzonego wśród polskiej emigracji zarobkowej, właśnie w Norwegii. Projekt ma na celu diagnozę sytuacji Polaków tu mieszkających, a następnie przeciwdziałaniu pojawiającym się ewentualnym trudnościom. Dołącz do nas!!!


Tutaj znajduje się link do ankiety „Życie i Praca Polaków w Norwegii"


Moja Norwegia
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok