Wyspecjalizowani kierownicy montazu i montazysci systemow SKY Frame, MHB, Linvisibile, HIRT, Maars

Cała Norwegia  |   21-09-2021 14:08   |  Numer ogłoszenia: 99075
  • Stanowisko:Kierownik montazu, montazysci

Posiadamy wieloletnią umowę montażową z firma Kringsjaa Norway, ktora dostarcza innowacyjne produkty dla branży budowlanej, architektów oraz osób prywatnych poszukujących wyjątkowej jakości. Wykonujemy montaże na terenie całej Norwegii a takze poza jej granicami.

Kringsjaa odnotowuje znaczny wzrost liczby zleceń, dlatego poszukujemy od 2 do 3 kierowników montażu oraz monterow specjalizujących się w jednym lub kilku z następujących produktów:

Maars - ściany systemowe z Holandii do biur, hoteli, szpitali, lotnisk.
SkyFrame - ekskluzywne drzwi przesuwne ze Szwajcarii. Kursy montażowe prowadzone są
w Szwajcarii.
MHB - okna stalowe z Holandii o wąskich ramach.
Linvisibile - drzwi z Włoch. Drzwi na zawiasach, drzwi przesuwne, drzwi obrotowe, drzwi łukowe.
HIRT - "Swiss Descending Windows". Elewacje podpodlogowe.

  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia
  • Wymagania:
    KWALIFIKACJE
    • Świadectwo ukonczenia szkoly kierunkowej / świadectwo czeladnicze / inne odpowiednie wykształcenie.
    • Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.
    • Prawo jazdy klasy B.
    • Dobra znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego.
    • Znajomość stosowania systemów jakości, w tym raportowania.

    CECHY OSOBOWE
    • Samodzielnośc i dokladnośc.
    • Pozytywne nastawienie do klientow i kolegow z pracy.
    • Zangażowanie i niezawodnosc.
    • Doświadczenie w organizowaniu prac i kierowaniu pracownikami.

    PODRÓŻ
    Gotowosc do podrozy sluzbowych, w związku z zadaniami montażowymi na terenie Norwegii. Kursy będą prowadzone dla niektórych produktów rowniez w Szwajcarii i Holandii.
  • Oferujemy:
    OFERUJEMY
    • Konkurencyjne warunki pracy.
    • Różnorodne zadania.
    • Dobre srodowisko pracy.
    • Ekscytujące projekty i wyzwania zawodowe.
    • Rozwój kompetencji, kursy i dalsza edukacja dostosowane indywidualnych potrzeb
    • Współpraca z Nemusem – oferta bezpłatnego leczenia fizjoterapeuty i kręgarza
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt:
    Aleksandra - Personalkonsulent
    M: +47 489 96 524

    Siedziba glowna naszej firmy miesci sie:
    Rolf Olsens Vei 28, 2007 Kjeller
    Wraz z oddzialem :
    Omstedgata 2, 3012 Drammen

Zobacz więcej zdjęć