Praca przy wykończeniach

Vestland, Bergen  |   19-06-2019 21:06   |  Numer ogłoszenia: 78504
  • Stanowisko:Osoba do prac wykończeniowych
Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do pracy przy wykończeniu wnętrz, wlacznie z kompleksowym remontem łazienek na terenie Bergen i okolic.

Proszę o kontakt osoby wyłącznie znajdujące się na terenie Norwegii i posiadające wszystkie uprawnienia do pracy w Norwegii.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub przeslanie cv na podany adres e-mail: marek@123pussetopp.com
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Rodzaje zleceń:

    * kompleksowe remonty mieszkań oraz domów
    * kuchnie,
    * łazienki,
    * montaże okien i drzwi itp.
  • Wymagania:
    Warunki zatrudnienia

    - znajomość technologii
    - zdolność do pracy samodzielnej na danym projekcie
    - wysoka jakość pracy
    - język norweski (podstawowy) lub angielski (podstawowy)
    - prawo jazdy kat.B (opcjonalne)
    - norweska karta podatkowa, pozwolenie na prace od policji (UDI), d- numer.
  • Oferujemy:
    Oferta dla zainteresowanych osób:

    - zatrudnienie na norweskich warunkach
    - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
    - możliwość długoterminowych kontraktów