Praca na ekskluzywnych statkach wycieczkowych

Cała Norwegia  |   08-02-2019 12:13   |  Numer ogłoszenia: 87608
  • Stanowisko:kelner/ka, kucharz/ka, barman/ka, steward/ stewardessa kabinowy/a, masażyści, styliści, wizażyści, fizjoterapeuci
  • Branża:Turystyka
AGENCJA BATORY RECRUITMENT POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY NA EKSKLUZYWNYCH STATKACH WYCIECZKOWYCH

Obecnie poszukujemy osoby, komunikujace się zarówno językiem niemieckim i angielskim.

Procedura naboru trwa około 2 miesięcy.

Każdy kontrakt mozna zaplanować czasowo.Stanowiska pracy to :kelner/ka, kucharz/ka, steward kabinowy/ stewardessa kabinowa, fryzjer/ka, kosmetyczka, masazyści, fizjoeterapeuci, wizażystki, stylistki paznokci.

Wynagrodzenie wynosi od 1750-2500 Eur + darmowe wyżywienie i zakwaterwanie na statku.Pracodawcą jest armator amerykański.

Zwiedzanie w wolnym czasie na przepustce  pięknych atrakcji turystycznych  i portów ( średnio 110 nowych miejsc w ciągu jednego kontraktu oraz 75 tys km przepłyniętych na morzu)

UWAGA: prosimy o CV tylko w j.angielskim lub j.niemieckim

Kontakt w Polsce:

Gabriela Kawecka
Tel: + 48 660846221
g.kawecka@batory.eu

  • Miejsce pracy:
    Statek pływający po Europie i Ameryce
  • Opis stanowiska:
    Każde stanowisko pracy ma zagwarantować wysoka jakość obsługi elitarnych klientów na elitarnych statkach pasażerskich.
  • Wymagania:
    Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie w wysokości od 1750-2500 Eur.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Do procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
66X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 3664