Poszukujemy OPERATORÓW KOPAREK do naszego stale rozwijającego się oddziału w Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   29-03-2021 09:21   |  Numer ogłoszenia: 97209
  • Stanowisko:OPERATOR KOPARKI
  • Branża:Komunikacja
Firma Bredbånd og Kabel-TV Service poszukuje OPERATORÓW KOPAREK, którzy posługują się językiem norweskim w mowie i piśmie lub przynajmniej maja opanowany język angielski.
  • Miejsce pracy:
    OSLO i okolice
  • Opis stanowiska:
    Jako nasz pracownik bedziesz zatrudniony w dziale maszyn i bedziesz pracował na jednych z naszych 5,5 tonowych maszyn i w zdecydowanej wiekszosci bedziesz przygotowywał wykopy pod kładzenie kabli telekomunikacyjnych dla naszych klientów.
  • Wymagania:
    Wymagane jest minimum 2000 przepracowanych godzin na koparce jako doświadczenia. Dodatkowo wymagane sa dokumenty/pozwolenie jako operator koparki oraz prawo jazdy kat. B. Duzym dodatkowym atutem jest jeżeli posiadasz prawo jazdy CE. Idealnie pasujesz na naszego operatora koparek jeżeli posiadasz poniższe cechy:
    - zorganizowanie,
    - samodzielność i sam podejmujesz inicjatywę,
    - zdolność do pracy w dłuższe dni pracy,
    - lubisz pracowac zarowno samodzielnie jak i w grupie.
  • Oferujemy:
    Oferujemy usystematyzowane warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenia, ubezpieczenie firmowe oraz niezbędne kursy BHP.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Proszę o przesłanie swojego CV na emaila justyna@bktas.no z tytułem tematu OPERATOR KOPARKI.