Poszukujemy Dekarzy ( Norwegia)

Rogaland, Haugesund  |   11-04-2019 14:31   |  Numer ogłoszenia: 83901
  • Stanowisko:Dekarz
Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie: DEKARZ

Prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

ak@levelgroup.no
wko@levelgroup.no
Kontakt telefoniczny:
+48 605 498 849
+48 667 770 424

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż i demontaż pokryć dachowych, naprawy, izolacje, renowacje
  • Umiejętność pracy z papą termozgrzewalną
  • Obróbka części metalowych, blach i rynien
  • Montowanie rynien i rur spustowych

WYMAGANIA:
  • Minimum letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie.
  • Praca z papą termozgrzewalną, docinanie naroznikow wentylacji, uszczelnianie (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Norweski Hot Work

ZAPEWNIAMY:

  • Stawka 190/ h brutto
  • Praca w rotacji 4 x 2 tyg.
  • Zakwaterowanie i przeloty opłaca pracodawca
  • Feriepenger – 12% (wakacyjne)