Operator wiertnicy do badań geotechnicznych/ We Can Do It/Norwegia

Cała Norwegia  |   05-10-2022 08:58   |  Numer ogłoszenia: 101485
Operator wiertnicy do badań geotechnicznych/ We Can Do It/Norwegia
 • Stanowisko:Operator
 • Branża:Budownictwo

WE CAN DO HR Sp z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

 

Operator wiertnicy do badań geotechnicznych

Miejsce pracy: Norwegia, Oslo/cała Norwegia

 

 • Miejsce pracy:
  Norwegia, Oslo.
 • Opis stanowiska:
  Praca polega na wwiercaniu się w ziemie żerdzia (sondy) o szerokości

  od 50 do 150mm i wyciąganiem nienaruszonej próbki gruntu albo skały.

  - Wiercenie rdzeni

  - CPT/SPT

  - Sondowania
 • Wymagania:
  doświadczenie zawodowe,
  znajomość technologii CPT/SPT,
  samodzielność w pracy,
  gotowość do pracy za granicą,
  uczciwość i rzetelność,
  mile widziana znajomość j. angielskiego.
 • Oferujemy:
  bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 220 NOK/h brutto,
  +10,2% feriepenge od wynagrodzenia brutto,
  zatrudnienie w oparciu o polską umowę z oddelegowaniem,
  bezpłatne zakwaterowanie,
  dieta 250 NOK/ dziennie,
  narzędzia i odzież roboczą,
  opiekę koordynatora,
  3000 koron norweskich za polecenie pracownika.
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.  Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.  We Can Do It!  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca

  1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

  Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram