Operator koparki M2 (gravemaskin operatør)

Vestland  |   19-05-2023 11:22   |  Numer ogłoszenia: 85020
  • Stanowisko:Operator koparki M2

Bergen Personal jest jedną z największych agencji rekrutacyjnych w zachodniej Norwegii. Naszymi klientami są profesjonalni przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, dzialający zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Obecnie szukamy:

Operatora maszyn do robot ziemnych: koparki i wozidla

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Dla naszego klienta z branzy budowlanej szukamy operatora koparki i operatora wozidla (dumper) z uprawnienieniami zatwierdzonymi przez Arbeidstilsynet.
  • Wymagania:
    Prawo jazdy kat. B
    Doswiadczenie min.2 lata
    Umiejetnosc wspolpracy
    Znajomosc jezyka angielskiego
  • Oferujemy:
    •legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    •pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    •feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    •oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
    •oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    •ubezpieczenie od wypadków w pracy
    •pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    •ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    •opieka polskojezycznych konsultantów w biurze.