New Business Development Manager - w agencji pracy z jezykiem Norweskim

Cała Norwegia  |   07-12-2022 18:19   |  Numer ogłoszenia: 101783
New Business Development Manager -  w agencji pracy z jezykiem Norweskim
  • Stanowisko:New Business Development Manager
  • Branża:Handel

Poszukiwany New Business Development Manager władający biegle językiem norweskim.

Praca polega na pozyskiwaniu kontraktów dla firmy na terenie Norwegii, firma działa w branży stoczniowej i budowlanej oraz w przemysłowej, delegujemy pracowników z Polski do Norwegii.

  • Miejsce pracy:
    Cała Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów - firm Norweskich z branży stoczniowej, przemysłowej i budowlanej, które są zainteresowane zatrudnianiem pracowników wykwalifikowanych z Polski.
    Teren działania, cała Norwegia.
    Kontakt z klientami głównie drogą telefoniczną oraz mailową.
  • Wymagania:
    - znajomość języka norweskiego na poziomie komunikatywnym w mowie oraz piśmie;
    - doświadczenie w sprzedaży
    - znajomość norweskiego rynku pracy
    - wysoka kultura osobista
    - bardzo dobra organizacja pracy
    - dobra znajomość programów biurowych: Word, Excel, Power Point
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - wysoką prowizję
    - możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
    - niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym, w którym zawarta będzie wizja pracy na stanowisku, proponowane cele oraz potencjał rynku i jak zamierzasz go wykorzystać jako New Business Development Manager