MONTER WENTYLACJI i KLIMATYZACJI

Troms og Finnmark  |   05-02-2019 09:40   |  Numer ogłoszenia: 87583
MONTER WENTYLACJI  i KLIMATYZACJI
  • Stanowisko:MONTER WENTYLACJI i KLIMATYZACJI
  • Branża:Budownictwo
Zakres obowiązków:
prace przy montażu i instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (ewentualnie też rekuperatorów).
  • Miejsce pracy:
    Środkowa i północna Norwegia
  • Wymagania:
    - doświadczenia w zakresie montażu urządzeń klimatyzacyjnych lub/i wentylacyjnych
    - znajomość rysunku technicznego
    - znajomość języka angielskiego/norweskiego w stopniu komunikatywnym
    - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
    - doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - długoterminowe zlecenia
    - zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę
    - narzędzia i ubrania robocze
    - pomoc przy zakwaterowaniu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czy to brzmi to jak praca dla Ciebie? Wyślij swoje CV!

    Zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć