Monter regałów magazynowych

Oslo, okręg miasta  |   22-05-2018 13:09   |  Numer ogłoszenia: 78339
  • Stanowisko:Monter regałów magazynowych
  • Branża:Konstrukcja
Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie, betonowe i malarskie, a takze zespoly wyspecjalizowane w wielu dziedzinach. W zwiazku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników. W tej chwili zatrudniamy okolo 80 budowlancow i monterow. Nasza firma znajduje sie w Fjellhamar, ale pracujemy w rożych częściach Oslo i Akershus, a także Buskerud.

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów do montażu regałów magazynowych.
    Aktualne zadania to:
    • montowanie regalow w dużych i małych magazynach
    • niektóre prace serwisowe
    Oprócz instalacji regałów paletowych, mile widziane doświadczenie w montażu regalow rolkowych oraz antresoli.
  • Wymagania:
    Preferujemy kandydatów posiadających dobra znajomosc języka norweskiego i angielskiego, nie wykluczamy osob mowiacych jedynie w jezyku polskim.
  • Oferujemy:
    Zapewniamy konkurencyjne warunki oraz przyjemne srodowisko pracy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosze przesylac na adres e-mail: jobbsoknad-m@oestheim.no