Kierowca kategorii C / C kl. sjåfør - STOLT - Brønnøysund

Cała Norwegia  |   23-06-2022 10:27   |  Numer ogłoszenia: 100819
  • Stanowisko:Kierowca kategorii C / C kl. sjåfør
  • Branża:Transport i Logistyka

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

Kierowcy kategorii C

Miejsce pracy: Bønnøysund

Stawka: 200 NOK/H brutto

Godzny pracy: 180 H/miesiąć

Zakres obowiązków:

Wywóz odpadów komunalnych.

W pierwszej kolejności praca w okresie 04-31.07. z możliwością przedłóżenia umowy.

Zakwaterowanie:

Bezpłatne na czas trwania kontraktu.

Wymagania:

- 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy,

- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

- Prawo jazdy kategorii C z kodem 95,

- Karta kierowcy/tachograf.

Preferencyjnie:

- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii,

- Norweski numer personalny stały lub tymczasowy,

- Norweskie konto bankowe,

- Pozwolenie na pracę w Norwegii.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na warunkach norweskich,

- Pomoc polskojęzycznych konsultantów,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres:

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy sie w najbliższym czasie.

Stolt AS company searches for a Norwegian customer a qualified employees in profession of a:

Driver category C

Work place: Brønnøysund

Salary wage: 200 NOK/H brutto

Working hours: 180 hours a month

Job descriprtion:
Transport of communal waste materials.

In the first period work from 04 until 31.07. with possibility of extension of employment.

Housing:

Free of charge for the duration of the contract.

Requirements:

- 2-3 years of professional experience as a driver,

- Good knowledge of English or Norwegian language,

- Driving license C with code 95, YSK,

- Drivers card.

Preferably:

- Norwegian personal number (personnummer),

- Norwegian bank account,

- Work permit for the territory of Norway.

We offer:

- Employment according to Norwegian law and regulations,

- Help of Polish/English speaking consultant,

- Possibility of professional development,

Interested candidate are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

We will contact all candidates fulfilling above requirements shortly after sending cvies.

  • Miejsce pracy:
    Brønnøysund