Inżynier Projektant CAD

Rogaland, Haugesund  |   09-04-2019 12:15   |  Numer ogłoszenia: 83507
  • Stanowisko:Inżynier Projektant CAD
  • Branża:Przemysł
Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

  • Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.
  • Email
  • anna.komaniecka@levelgroup.no
  • Kontakt telefoniczny :
  • +48605498849
  • Miejsce pracy:
    Haugesund / Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - Wsparcie przy przygotowaniu ofert,
    - Uczestnictwo w zespole zarządzającym projektami,
    - Nadzór i odbiory projektów mechanicznych,
    - Projektowanie rozwiązań mechanicznych dla automatyki przemysłowej,
    - Modelowanie stacji do wirtualnego uruchomienia.
  • Wymagania:
    - Minimum 5 lata doświadczenia w projektowaniu,
    - Znajomość branży stoczniowej lub pokrewnej,
    - Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,
    - Wykształcenie wyższe techniczne
    - Znajomość programu Autodesk Inventor/ Solid Works/ AutoCAD/
    - Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z
    dokumentacją, kontakt z zespołem.
    - Solidność, dokładność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w
    zespole,
    - Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:
    - Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii
    - Referencje
    - Znajomość dodatkowych języków obcych (norweski).
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie w NOK
    - Kontrakt na warunkach Norweskich
    - Praca w systemie rotacyjnym 4 / 2 tyg.
    - Feriepenger – 12% (wakacyjne)
    - Pomoc w zakwaterowaniu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:WAŻNE !!!
    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes