Hyttetorget AS w Sandefjord szuka pracownika magazynu (tuż przy lotnisku Torp)

Vestfold og Telemark, Sandefjord  |   02-05-2022 14:56   |  Numer ogłoszenia: 100451
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Transport i Logistyka

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem wyposażenia do chat górskich oraz domków letniskowych. Obecnie posiadamy 12 własnych sklepów w Norwegii. Dostarczamy rozwiązania dla kuchni, lazienek, toalet, sytemy filtrowania i oczyszczania wody, meble oraz panele słoneczne.

  • Miejsce pracy:
    Sandefjord - tuż przy lotnisku Torp.
  • Opis stanowiska:
    - wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych
    - rozkładanie towarów na regałach
    - przygotowywanie produktów do wysyłki
    - sprawdzanie zgodności wysyłanych towarów z zamówieniem
    - pomoc przy sprzątaniu i porządkowaniu
    - pomoc przy montażu nowej przestrzeni magazynowej
    - pomoc przy prostych pracach produkcyjno-montażowych
  • Wymagania:
    - posiadanie norweskiego numeru personalnego albo D-numeru
    - umiejętność obsługi wózka widłowego oraz posiadanie certyfikatu (nie musi byc norweski)
    - dokładność
    - chęć/zdolność do pracy fizycznej
    - znajomość programu Visma Business będzie dodatowym atutem
    - znajomość podstaw języka norweskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
    - miejsce pracy tuż przy lotnisku Torp
    - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 albo 8:00-16:00
    - istnieje także możliwość pracy turnusowej 4/1 lub 5/2, wtedy godziny pracy są do uzgodnienia
    - oferujemy tymczasowe zatrudnienie do końca września 2022 z możliwościa przyjęcia na stałe
    - stawka godzinowa do uzgodnienia
    - praca w bardzo sympatycznym polsko-norweskim środowisku
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 albo przez prywatną wiadomość na forum.

    Prosimy o nadeslanie CV ze zdjęciem, ewentualnie mail z opisem doswiadczenia zawodowego oraz kompetencji adekwatnych do charakteru oferowanej pracy. Zdjęcie moża załączyć w mailu (np. z telefonu).

    Kierownik magazynu, tlf 94018672.
    Kierownik produkcji, tlf: 97549999.

    Hyttetorget AS
    Nordre Kullerød 13b
    3239 Sandefjord