Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

Oslo, okręg miasta  |   17-12-2021 15:12   |  Numer ogłoszenia: 99164
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

Norweska Agencja Pracy SONAR AS aktualnie poszukuje dla swoich klientow specjalistów do pracy na stanowisko: Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Zadania beda zroznicowane, dlatego wazne jest posiadanie doswiadczenia z miedzy innymi:
    • Konstrukcjami drewnianymi oraz stalowymi
    • Montazem plyt kartonowo - gipsowych
    • Montazem paneli zewnetrznymi
    • Montazem drzwi i okien
  • Wymagania:

    • Ciesielskie uprawnienia zawodowe (fagbrev)
    • Dlugie doswiadczenie zawodowe moze zastapic braki formalne
    • Udokumentowane doswiadczenie w branzy budowlanej
    • Umiejetnosc czytania i poslugiwania sie rysunkiem technicznym
    • Komunikatywna znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
    • Latwosc znajdowania rozwiazan i podejmowania inicjatywy
    • Umiejetnosc pracy samodzielnej oraz zespolowej
    • Dobra forma fizyczna
  • Oferujemy:
    • Prace w stabilnej firmie
    • Dobre srodowisko pracy i przyjaznych kolegow
    • Roznorodne i ciekawe zadania
    • Opieke konsultanta osobistego
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zgodne z warunkami plac obowiazujacych u naszych klientów
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow za posrednictwem portalu (link ponizej)