Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

Viken, Drammen  |   07-03-2023 11:34   |  Numer ogłoszenia: 99164
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

Norweska Agencja Pracy SONAR AS aktualnie poszukuje specjalistów do pracy na stanowisko: Ciesla konstrukcyjny / Stolarz

  • Miejsce pracy:
    Drammen
  • Opis stanowiska:
    Zadania beda zroznicowane, dlatego wazne jest posiadanie doswiadczenia z miedzy innymi:
    • Konstrukcjami drewnianymi oraz stalowymi
    • Montazem plyt kartonowo - gipsowych
    • Montazem paneli zewnetrznych
    • Montazem drzwi i okien
  • Wymagania:
    • Ciesielskie uprawnienia zawodowe (fagbrev)
    • Dlugie doswiadczenie zawodowe moze zastapic braki formalne
    • Udokumentowane doswiadczenie w branzy budowlanej
    • Umiejetnosc czytania i poslugiwania sie rysunkiem technicznym
    • Komunikatywna znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego (warunek konieczny)
    • Latwosc znajdowania rozwiazan i podejmowania inicjatywy
    • Umiejetnosc pracy samodzielnej oraz zespolowej
  • Oferujemy:
    • Prace w stabilnej firmie
    • Dobre srodowisko pracy i przyjaznych kolegow
    • Roznorodne i ciekawe zadania
    • Opieke konsultanta osobistego
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Pomoc przy organizacji formalności urzędowych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli:
    jesteś elastyczny, punktualny i odpowiedzialny
    - ważna jest dla Ciebie jakość wykonanej pracy
    - zależy Ci ma miłym środowisku pracy
    - potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespole
    To praca dla Ciebie
    Jeśli interesuje Cię nasza oferta, bardzo proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow mailem lub zadzwonic.

    Osoba do kontaktu: Milosz
    0047 45974878 lub wyślij maila: mm@sonar.no

Zobacz więcej zdjęć