Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • Ogłoszenia w Bergen » 
  • Usługi w Bergen » 
  • Lekarze, Zdrowie, Medycyna w Bergen

Trening Mentalny - Terapia Psychoemocjonalna

Hordaland, Bergen  |   11-01-2018 21:48   |  Numer ogłoszenia: 80483
Trening Mentalny - Terapia Psychoemocjonalna
Terapeutyczne sesje Integracji Emocjonalnej 

Jeśli posiadasz problemy z nawiązywaniem relacji. Doświadczasz dużej ilości stresu lub złości i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić. Często odnajdujesz siebie w sytuacjach patowych, gdzie nie widzisz rozwiązania. Masz problemy z dostosowaniem się do otaczającego środowiska. Dotyka Cię niepokój lub stany lękowe. Dokuczają Ci problemy zdrowotne. Nie umiesz określić swojej tożsamości. Widzisz u siebie niechęć do pracy, funkcjonowania bądź stany depresyjne. Masz problemy z komunikacją i rozumieniem osób, które Cię otaczają. Czujesz brak akceptacji tego co robisz, ze strony otoczenia. Chcesz pogłębić wiedzę na temat swojego funkcjonowania i lepiej zrozumieć siebie. Chcesz poznać zasady komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Interesuje Cię natura psychiki i podłoża emocjonalnego człowieka?

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy.

Nazywam się Katarzyna Baranowska, przez ponad 20 lat byłam zawodowym sportowcem – w chwili obecnej w oparciu o doświadczenie oraz posiadaną wiedzę, zajmuję się nauką integracji emocjonalnej oraz pomocą w zrozumieniu psychiki ludzkiej i poprawieniem życia.

Sesje kierowane są zarówno do osób, które odczuwają dyskomfort w życiu jak i potrafiących stwierdzić naturę problemu, jednak nie umiejących wprowadzić zmian. Osób, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ludzkiej psychiki, czy też tych, które chcą podnieść poziom życia.

Na przestrzeni pracy otrzymasz oraz nauczysz posługiwać się narzędziami, które wprowadzą zmiany w funkcjonowaniu schematów psychologiczno-emocjonalnych. Wspomogą pracę z poziomu ciała jak i umysłu pod względem redukcji stresu oraz złości, dyskomfortu emocjonalnego, trudności codziennego funkcjonowania, problemów zdrowotnych.

Przekażę Ci techniki, które wykorzystywać możesz podczas funkcjonowania „day to day” jak i w sytuacjach ekstremalnych. Zrozumiesz komunikację między ciałem, a umysłem oraz umysłem, a ciałem.

Nauczysz się rozumieć emocje i ich znaczenie w komunikacji wewnętrznej. Dowiesz się jak utrzymywać stan balansu w każdej sytuacji i radzić sobie z potencjalnymi problemami.

Informacje odnośnie sesji:
Czas trwania: 1,5-2,5 godz.
Sposób: personalnie, Skype
Ilość: w zależności od potrzeb i zaangażowania 
Język: Polski, Angielski

Pierwsze spotkanie wprowadzające 45-60 min bezpłatnie.

Sesje są indywidualne oraz poufne.
Sesje nie mają natury coachingu motywacyjnego.

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas