Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

polak dla polaka - Norwegia

Czytali temat:
halina manka mart enty N O G123 G-321 wojtek1234567 Norbert. Riggman cob2 tomklein Bartek Mazurek Tomasz012 Misio72 Kamik27 Jack Strong (1298 niezalogowanych)
15 Postów
Misio72
(Misio72)
Wiking
No własnie jak poprosiłem o pomoc w pracy to nie ma odpowiedzi .....generalnie to mam w dupie prace za psie pieniadze i udawanie że pracuje wnorwegi i jestem gaść ,,ale to widać jacy jestesmy dla siebie ,,jak bym miał gożej od innych to by mi inni współczuli ,,ale jak prosze o pomoc w znalezieniu pracy to juz sie wam lampka w głowie zapala i sobie myslicie ,,,na huj on ma mieć lepiej ode mnie ....dlatego macie tak jak macie i niech was norwedzy walą w tyłek jak miło na to zasługujemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
niebardzo rozumiem dlaczego mialby ktos Ci pomogac...bo jestes polakiem to ktos MUSI ci pomoc ?? bo chcesz prace w norwegii znalesc...takich co tu pisza ze chcca znalesc jest co roku dziesiatki a Ty do tego jadem plujesz wiec sie nie nadajesz zeby Ci pomagac poprostu Mysio pysio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok