Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
147 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Najlepiej to i to. My mamy na dole prysznic to tak w tygodniu na szybko. A wanna na gorze fajna tak sobie posiedziec i sie zrelaksowac... jeszcze zależy jak ktoś ma dziecko nasz syn prysznica się boi.... więc też tylko wanna. Jak bym miala wybierac to ekonomiczny prysznic mniej wody... Ja osobiście wolę wannę, ale w wannie też można wziąć prysznic

Najbardizej podobają mi się takie kabiny prysznicowe bez brodzika. Jakiś czas temu zrobiliśmy taką w naszym mieszkzaniu w Polsce (cały osprzęt zamówiliśmy w Leroy Merlin, tak więc montaz nie kosztował nas wiele). I jestem bardzo zadowolona.

Żałuje, ze nie mam takiej tutaj w Norwegii. Jest o wiele wygodniejsza jesli chodzi o kwestię czyszczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
orime
(orime)
Wiking
Da się. Czasem nawet lepiej niż "fachowiec" zasłaniający się słynną sztuką budowlaną... Nawet jak spieprzysz,to wiesz że za to nie zapłaciłaś Ja płyty,gładzie,szlifowanie,kafle,panele,wełna na sufit i takie tam. Nawet trochę elektryki i hydrauliki.
Aby sobie ułatwić pracę dobrze jest jednak postawić na wytrzymalsze i równiejsze płytki, jak od Tubądzina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok