Trwają rozliczenia podatków w Norwegii Trwają rozliczenia podatków w Norwegii
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij

Przełożenie czytnika AutoPass do nowego auta - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies wojciech Hamulewicz Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo jan krzeminski Onty_Ja_Gabriel_3. dona33 Wrz Riggman Bożenka15 Blondynka99 Biulak (267 niezalogowanych)
3 Posty
dona33 Wrz
(dona33)
Wiking
Witam, mąż kupił nowy samochód i chce przełożyć do niego czytnik AutoPass, ponieważ sprzedał stary samochód. Umowę miał z fjellinjen.no, obecnie fremtindservice.no przejęła umowy. Logując się na "moją stronę" nie ma żadnych danych dotyczących umowy o AutoPass ani też nie ma żadnego samochodu. Czy ktoś wie, jak odzyskać te dane, usunąć stare auto i wpisać nowe? W starym systemie nie było problemu, już przekładaliśmy z auta z rejestracją PL na rejestrację NO. Będę wdzięczna za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1097 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
dona33 napisał:
Witam, mąż kupił nowy samochód i chce przełożyć do niego czytnik AutoPass, ponieważ sprzedał stary samochód. Umowę miał z fjellinjen.no, obecnie fremtindservice.no przejęła umowy. Logując się na \"moją stronę\" nie ma żadnych danych dotyczących umowy o AutoPass ani też nie ma żadnego samochodu. Czy ktoś wie, jak odzyskać te dane, usunąć stare auto i wpisać nowe? W starym systemie nie było problemu, już przekładaliśmy z auta z rejestracją PL na rejestrację NO. Będę wdzięczna za pomoc

Zadzwon, lub napisz do autopass.no. Wszystko Tobie wyjasnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
861 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.) Online
Maniak
dona33 napisał:
Witam, mąż kupił nowy samochód i chce przełożyć do niego czytnik AutoPass, ponieważ sprzedał stary samochód. Umowę miał z fjellinjen.no, obecnie fremtindservice.no przejęła umowy. Logując się na \"moją stronę\" nie ma żadnych danych dotyczących umowy o AutoPass ani też nie ma żadnego samochodu. Czy ktoś wie, jak odzyskać te dane, usunąć stare auto i wpisać nowe? W starym systemie nie było problemu, już przekładaliśmy z auta z rejestracją PL na rejestrację NO. Będę wdzięczna za pomoc Musisz wziąć ostatnią fakturę którą opłacaliście i tam są aktualne dane co do czytnika kodów pass.
Poza zmianą operatora, nic się nie zmieniło.
Jeżeli płacicie przez bank to wystarczy wejść na ostatnią płatność i tam również będą pełne dane nowego operatora, dopiero wtedy można wejść na stronę pass i zmienić dane auta a stare skasować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
dona33 Wrz
(dona33)
Wiking
Dziękuję bardzo za pomoc. Wszystko już załatwione. Okazało się,że nie wyświetla mi linku do zmiany autopass. Mieszkam w PL i być może dlatego, natomiast mąż jest w NO i jemu już się wyświetla. Mógł się zalogować i udało nam się wszystko zmienić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram