Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
EJ ... Kosztowniak ... czy jak ci tam ...
---
A wiesz co to jest ..."Instytucja obrotowa , długami " ... i na jakiej podstawie Prawnej , działa Ona na terenie Schengen ...!? .
---
---
@familyguy tak jak napisałem wyżej ... "..................twoje kocki .................." ...
---
A ponieważ ... Jesteś ...denny i napuszony buc
To ...
BĘC...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Roman Giertych
(familyguy)
Wiking
To po co zamieszczasz zdjęcia, na których dokładnie widać, że nie ma żadnego numeru telefonu. Najeździłem się sporo i nigdzie nie widziałem takiej informacji. Sam nie byłem w aucie i ta druga osoba również nic nie widziała.
O tym ,że można zapłacić na Esso dowiedziałem się dopiero na jakiejś płatnej bramce. Podjechałem do takiej stacji i powiedzieli mi, że u niech nie można zapłacić i że takich stacji jest bardzo mało.

gabriel - ty szukasz kolegów, a ja odpowiedzi. Wydaje mi się, że dla ciebie to facebook i czaty, a dla mnie to forum. Niepotrzebnie spamujesz. Żegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(smajk)
Stały Bywalec
www.fjellinjen.no/

www.autopass.no/

nie denerwuj sie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
familyguy napisał:
To po co zamieszczasz zdjęcia, na których dokładnie widać, że nie ma żadnego numeru telefonu. Najeździłem się sporo i nigdzie nie widziałem takiej informacji. Sam nie byłem w aucie i ta druga osoba również nic nie widziała.
tez jezdze po norweskich drogach... i to codziennie!!!! i codziennie przejezdzam przez rozne bramki.... wszystkie sa oznaczone!!!!

nie mysl ze bede Ci wklejal fotki kazdych mozliwych tablic informacyjnych w NO.... pisales ze nie widziales ze dorga jest platna... wiec dalem Ci takowe fotki... teraz to za malo... kurwa ogarnij sie koles, witamy w cywilizowanym swiecie
dales dupy a kazdy tutaj probuje Ci uswiadomic ze musisz to zaplacic i na nic Twoje odwolania... i malo tego, musisz oplacic w terminie bo do kazdej kolejnej faktury procz odsetek dolatuje oplata hmmm "manipulacyjna".







Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Roman Giertych
(familyguy)
Wiking
Yatsek - no widzisz stary. Ty się tyle produkujesz, a nic z twoich wypowiedzi rzeczowego się nie dowiedziałem. Na innym forum dowiedziałem się od sympatycznej kobiety, że mandat z Måna mam naliczony niesprawiedliwie bo już robiłem za niego przelew. Ale gdybym słuchał rad takich krzykaczy jak ty to pewnie zapłaciłbym tą karę jak większość ludzi która wchodzi na forum po pomoc a dostaję ją od osób niekompetentnych jak ty.

Fajnie, że jesteś taki zakochany w norwegii, ale nie wszystko jest tu doskonałe. Dla przeciętnego turysty cały ten burdel z opłatami jest nielogiczny i często nieuczciwy. Wystarczyło zrobić automacik na karty płatnicze ale noregowie wolą utrudniać, życie innym. Jakbym jeździł dużo po norwegii to pewnie byłoby to normalne, ale nie jeżdżę. Ale już napisałem, że byłem turystą. No i powiedz mi jeszcze jaki turysta z polski zadzwoni pod ten numer jeżeli w słuchawce ma usłyszeć norweski głos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Roman Giertych
(familyguy)
Wiking
Jak 400 koron to dla ciebie nie problem to daj mi te pieniądze. Mam podać numer konta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jak jechalem do Norwegii kiedys pierwszy raz to mailem przy sobie euro i zlotowki a pani na moscie w svinesundzie mowi do mnie korony!!!!
a ja jej na to ze nie mam i sie pytam czy wie gdzie moge wymienic, gdzie jest jakis bank... a ona na ot:
to nie moj problem, skrec tu - wjedzeisz na most, zawrocisz, i zapytasz sie po szwedzkiej stronie... tak wiec... Twoja faktura to twoj problem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Roman Giertych
(familyguy)
Wiking
Mandat anulowany. Yatsek - ohydny sweterek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Piotr Neska
(Piotr Neska)
Wiking
Właśnie jak wygląda sprawa z mandatem za parkowanie? Otrzymałem taki mandat w Bergen. Termin płatność do 06.10.2017r. czekać aż przyjdzie do Polski czy lepiej płacić od razu? Dodam , ze auto z wypożyczalni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
super_Jonasz
(super_Jonasz)
Wiking
Mandaty w Norwegii kiepska i droga sprawa. W sumie kiedyś też byłem przez jakiś czas w Holandii i tam też nie jest wcale lepiej. Człowiek wtedy myśli, że polskie mandaty nie są wcale takie złe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok