Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy ktoś brał kredyt na mieszkanie w Polsce - Norwegia

145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Orientujecie się czy jest mozliwe wzięcie kredytu na mieszkanie w Polsce jak pracuje się tutaj w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Bosski
(Bosski)
Wiking
Możliwe i to na lepszych warunkach jak u nas. Ale warto poszukać i tu najlepszej opcji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
W Polsce dostaniesz w kilku bankach ale w NOK , Aliorbank udzielił by w PLN ale minimalny zarobek netto w przeliczeniu na złotówki 20000 pln. W norwegi żaden bank ci nie pożyczy na zakup mieszkania w Polsce chyba że forbrukslån do 600000 nok na 18%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Tomek Kowalski
(Bjorn7)
Wiking
pko sa 4,7 pr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Angela22 napisał:
Orientujecie się czy jest mozliwe wzięcie kredytu na mieszkanie w Polsce jak pracuje się tutaj w Norwegii?

Może ten artykuł CI pomoże
www.mojanorwegia.pl/finanse-i-kredyty/7-...h-bankach-12342.html
Zgłoś wpis
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Jeszcze tutaj jest kilka informacji w temacie:
www.kredyt-mieszkaniowy.info/porady/kred...cujacych-za-granica/

Może to Ci coś rozjaśni Jest szansa na wzięcie kredytu na mieszkanie. Trzeba tylko mieć odpowiednie dochody oraz duży wkład własny ( wiekszy niż jakbyś pracowała w Polsce). O dziwo wziąc kredyt na mieszkanie w banku w Polsce jest o wiele łatwiej niż w przypadku kredytu na samochód.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Grzesiek82 St
(Grzesiek82)
Wiking
Witam jest możliwość wzięcia kredytu w Polsce ja aktualnie brałem w skoku i trwało to parę dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
A w jakiej walucie. Jeśli w Nok to kilka banków da kredyt mieszkaniowy , a zwykłą pożyczkę to wszystkie . Tylko brać kredyt walutowy w Polsce to trochę lipa bo można skończyć jak frankowicze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Grzesiek82 St
(Grzesiek82)
Wiking
Ja akurat brałem w złotówkach ale i tu brałem też kredyt 70000 nok w banku Santander i też nie było problemu warez dni dostałem pieniądze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Brałeś kredyt mieszkaniowy czy zwykłą pożyczkę . Forbrukslan lån tutaj to nie problem do 500000 pln
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok