Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przeprowadzka całą rodziną - Norwegia

8 Postów
Tomasz Czarnecki
(Tomcio333)
Wiking
Witam
Czy jest tu ktoś kto ostatnio przeprowadził się z całą rodzina do NO. Interesuje mnie jakie czekają nas problemy / sprawy do załatwienia. Ja już 3 lata pracuje w NO i chciałbym tutaj ściągnąć swoją żonę i dzieci (5 lat i 10 lat). Trochę mnie przeraża ogrom spraw do załatwienia a zwłaszcza, że nie rozmawiamy z żoną po norwesku. Obawiam się czy żona znajdzie pracę i czy dzieci poradzą sobie w szkole. Czy ktoś może z Was już to za sobą i może podzielić się doświadczeniem.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
Tomcio333 napisał:
Witam
Czy jest tu ktoś kto ostatnio przeprowadził się z całą rodzina do NO. Interesuje mnie jakie czekają nas problemy / sprawy do załatwienia. Ja już 3 lata pracuje w NO i chciałbym tutaj ściągnąć swoją żonę i dzieci (5 lat i 10 lat). Trochę mnie przeraża ogrom spraw do załatwienia a zwłaszcza, że nie rozmawiamy z żoną po norwesku. Obawiam się czy żona znajdzie pracę i czy dzieci poradzą sobie w szkole. Czy ktoś może z Was już to za sobą i może podzielić się doświadczeniem.Pozdrawiam

Mozesz miec problem z wynajmem z dziecmi , zona moze dostac prace ale majac konkretne wykształcenie, jezeli go nie posiada to pozostaje operatorka powierzchni płaskich ale w tej branży będzie ciężko myślę. Co do szkoly poziom jest tak niski w Norwegi jak za czasów faraona w Egipcie wiec nie masz sie co obawiac


Jak miewam czasem obiekcje do Ciebie-tak zgrabnie to okresliles i zgadzam sie w pelni.Moze z wyjatkiem tych powierzchni...Nie zawsze sa plaskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Hm ...... pracuje trzy lata w N i nie rozmawia po norwesku. Chyba jednak dzieci beda mialy problem w szkole, obojetnie na jak niskim poziomie by nie byla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Ja jestem z cala rodzina , na poczatku tylko jest trudno pozniej z gorki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Tomasz Czarnecki
(Tomcio333)
Wiking
No niestety nie rozmawiam po Norwesku-większośc prac wykonuję z Polakami, nie każdy ma szczęście pracować w Norweskiej firmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Tomasz Czarnecki
(Tomcio333)
Wiking
Ale dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotr Stramowski
(Piotr Stramowski)
Wiking
Witam Szukam pracy w norwegi w firmie budowlanej pracowalem w zeszlym rolu od lipca do grudnia mam problem bo nie znam jezyka PROSZE O POMOC
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Takie zycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Tomcio333 napisał:
No niestety nie rozmawiam po Norwesku-większośc prac wykonuję z Polakami, nie każdy ma szczęście pracować w Norweskiej firmie.
Ucz sie jezyka to i szczesciu dopomozesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Tomasz Czarnecki
(Tomcio333)
Wiking
Dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok