Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

olejek kamforowy apteka ból ucha pomóżcie - Norwegia

Czytali temat:
Madlen87 :-) Joanna Kuchnicka marcin cissewski mart enty Nikolai Stefani Ole_Nordmann gosiasamosiaxyz Miroman teri Nowak Mariusz tomiczek annjolanta55 Potepa Jolanta Anna Izabela Jarnutowska (2901 niezalogowanych)
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Witam
Czy ktoś orientuje się jaką nazwę nosi w Norwegii nasz olejek kamforowy do ucha? Ewentualnie cos podobnego, pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga1823
(aga1823)
Wiking
Czy ktoś mógłby mi pomoc i napisać co mogę tutaj kupić na ból ucha, zamiast olejku kamforowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, olejek kamforowy nazywa się tutaj Kamferolje i można go kupić w aptece. jest stosunkowo drogi i używany w Norwegii do zwalczania bólów mięśni i stawów. Nie stosują go do bólów uszu, to zastosowanie jest tu całkowicie nieznane i odradzane przez lekarzy. W aptece mogą coś polecić. Ja tego nie będę robić bo nie jestem lekarzem. Moja mama aplikowała nam ciepłą wodę z solą (tak do ucha) krople do nosa (nos i uszy mają wspólne kanały) i wkładała do ucha wacik nasączony ciepłym olejem roślinnym. Z reguły pomagało chyba że było zapalenie i trzeba było iść po antybiotyk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Lepiej wziasc cos cieplego i przylozyc do ucha, bol znika po 20 min, ja tak robie jak mnie przewieje ale trzeba miec krople na zapalebie ucha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Riggman napisał:
wziasc

Wziąć Riggman! WZIĄĆ! Ktoś kiedyś powiedział żeby zapamiętać - nie braść tylko brać, nie wziąść tylko wziąć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok