Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
daje chloakowi dobre rady ... a Ty juz ze złośliwy!! najlepiej omotać , oglupić i zostawić z niczym... niech chłopak działa i sie nie da !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(roza123)
Nowicjusz
Ja mu nie bronie działać ,niech działa oby z dobrym skutkiem .Dzieci są najważniejsze !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Małgosiu mozna powiedzieć w pewnym sensie że ja jestem na bierząco w takim temacie bynajmniej bardzo podobnym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(roza123)
Nowicjusz
Ok.Ale ja mówię z kobiecego punktu widzenia ,jak ja to widzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
na temat tego punktu... nie bede sie wypowiadal.... przemilcze.... zaufaj mi nie każda matka podejmuje pewne decyzje twierdząc ze dla dobra dziecka... guzik prawda!!! zaufaj mi... a jak chłopakowi zależy na dzieciach poruszy piekło i niebo... ja bynajmniej poruszyłem niebo teraz biore sie za pieklo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(roza123)
Nowicjusz
No właśnie.Nie każda!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
wiesz dobrze ze akurat w tym temacie a danej chwili miałbym dużo do powiedzenia... ale to nie czass i miejsce jeszcze tylko równiutko 50 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
Małgosiu masz rację dzieci są najwarzniejsze biorąc pod uwagę że jednao z nich iest już chore więc warto dla tych dzieci jeszcze powalczyć i spróbować się dogadać może jeszcze to odbudujecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
bycie na tak zwana siłe ze sobą wyjdzie jeszcze gorzej dla dzieci.... skoro juz postanowili sie rozejsc ok ... tylko w dobrych stosunkach i nie robić sobie problemów co do dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(darek book)
Nowicjusz
nie znamy powodu ani stosunków w jakich teraz jesteś ale ja na twojm miejscu zrobił bym wszystko żeby to naprawić przez jakiś czas byliście ze sobą i było ok więc może to wróci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok