Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyjazd Święta i Sylwester - Norwegia

2 Posty
Paweł S
(Szczocik)
Wiking
Potrzebny transport! może ktoś z was wybiera się na święta do PL (Wrocław, Poznań, okolice) wyjazd Oslo i okolice (mogę dojechać) 23-24.12.16 do Wrocław, Poznań, okolice (dalej mnie odbiorą) powrót 1-2.01.17r ta sama trasa. Oczywiście nie chce jechać za darmo tylko dojechać na miejsce więc kto ma możliwość proszę o kontakt możliwie jak najszybciej.
PS. Nie jestem uciążliwy, jestem osobą palącą ale potrafię się dostosować do możliwych przerw na trasie. Pozdrawiam Paweł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Janek134
(Janek134)
Wiking
moj kolega jedzie w tamte strony sam samochodem chetnie wezmie kogos numer do niego 662531180 Andrzej zadzwon do niego to sie dogadacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TRANSPORT Sebek
(TRANSPORTSebek)
Wiking
Paczka standard do 20kg. - 400 nok. Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Bogdan NORD-TRANSPORT
(NordTransport)
Wiking
*** FiRMA Transportowa Nord-Transport , HARMONOGRAM NA Listopad/Gródzień - ZAPRASZAMY ***
*** NORWEGIA - POLSKA * 10.11.2016 ***
*** POLSKA - NORWEGIA * 18.11.2016 ***
*** NORWEGIA - POLSKA * 26.11.2016 ***
*** POLSKA - NORWEGIA * 09.12.2016 ***
*** NORWEGIA - POLSKA * 14.12.2016 ***
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna Ka
(kasia7784)
Wiking
FIRMA Transportowa "Transport NORWEGIA" Katarzyna K. Zaprasza
Najbliższe kursy: + , - 2 dni .
- NORWEGIA - Polska - 12.11.2016 r.
- Polska - NORWEGIA - 20.11.2016 r.
- NORWEGIA - Polska - 28.11.2016 r.
- Polska - NORWEGIA - 07.11.2016 r.
- NORWEGIA - Polska - 13.11.2016 r.
OKAZJA ! Promocja na kurs z NO - PL : całe AUTO - 6000 NOK. Po naszej TRASIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Szczocik napisał:
Potrzebny transport! może ktoś z was wybiera się na święta do PL (Wrocław, Poznań, okolice) wyjazd Oslo i okolice (mogę dojechać) 23-24.12.16 do Wrocław, Poznań, okolice (dalej mnie odbiorą) powrót 1-2.01.17r ta sama trasa. Oczywiście nie chce jechać za darmo tylko dojechać na miejsce więc kto ma możliwość proszę o kontakt możliwie jak najszybciej.
PS. Nie jestem uciążliwy, jestem osobą palącą ale potrafię się dostosować do możliwych przerw na trasie. Pozdrawiam Paweł


Tutaj : www.mojanorwegia.pl/wspolna_podroz
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok