Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stare motocykle w Norwegii - możliwość zarobku - Norwegia

2 Posty
TomaszKalt
(TomaszKalt)
Wiking
Dzień dobry,
Norwegia obfituje w stare motocykle. Mam propozycję: kupię każdy stary motocykl typu BMW, Indian, Harley, Zundapp lub podobne (Henderson itd).

Miejcie oczy otwarte: jeśli dacie mi info o ciekawym motocyklu, prześlecie zdjęcia, cenę - jeśli zakupię ten motocykl, zapłacę prowizję. Ile - min 1000 EUR, a jeśli jest ciekawy i w dobrej cenie -do 3000 EUR.

Pracujecie w firmie budowlanej, robicie remonty, w zakłądzie fryzjerskim itd - pytajcie. Moim zdaniem warto się schylić po takie pieniądze.

Proszę o sygnały i informacje.

Tel +48502512665, e-mail tomasz.kalt@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Witam. Rozumiem,że te które są na finn.no nie są interesujące???
Cena za duża ,czy motocykle mało atrakcyjne??
Muszą być sprawne czy do renowacji??
Podeślij kilka linków z motocyklami ,które Cię interesują, oraz ceną jaką można maksymalnie za nie zapłacic. Rozumiem ,że nie każdy jest taki sam ,ale jakieś porównanie musi być.....

Odp na priv..

Pozdrawiam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Myślę, że ten jest prawdziwą perełką : m.finn.no/mc/all/ad.html?finnkode=80360558
ale cena już nie jest taka atrakcyjna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
TomaszKalt
(TomaszKalt)
Wiking
Poniżej link ze zdjęciami motocykli, które mnie interesują:

bmwdean.com/

Czyli BMW R51, R66, R67, R68 , R69S itp, wszystkie do połowy lat 70-tych.

Harleye, Indian - do połowy lat 50-tych

Bardziej interesuje mnie to, co do internetu nie trafia. Zwłaszcza osoby z ekip remontowych mają dostęp do takich rzeczy, bo coś stoi w pomieszczeniu, które mają wyremontować itd...

Stan - każdy, ale wolę takie do remontu/renowacji, mogą być w stanie b złym, wyciągnięte ze stodoły itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok