Witam..jestem z rodzina od kilku lat w Norwegii..maz ma auto na blachach norweskich..czy moxe tez miec auto tutaj na Pl blachach i sie nim tutaj tez poruszac?mieszkamy w Telemark.
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no