Witam..jestem z rodzina od kilku lat w Norwegii..maz ma auto na blachach norweskich..czy moxe tez miec auto tutaj na Pl blachach i sie nim tutaj tez poruszac?mieszkamy w Telemark.
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz
1 NOK
Glimt Bygg AS dynamicznie rozwijająca się firma budowlana w Norwegii, poszukuje stolarzy, cieśli do długoterminowej współpracy przy małych i dużych projektach.Płatne nadgodziny Mobil.405 94 149